Ако има тук счетоводители-моля за малко помощ

  • 677
  • 5
Здравейте момичета,
имаме фирма, чието счетоводство се води от уж добра счетоводителка.
Днес ми казва, че има срок до края на този месец да се попълни информация в някакъв икономически сайт (който и те незнаят какъв е) за фирмата, защото тази година не била пререгистрирана (или пък била, но в НАП нямали информация). Тя щяла да ни даде диск с информацията, която трябва да се попълни, но и тя самата не знаела такъв икономически сайт Crazy

Моля ви, ако някой има такава информация да ми каже какво се прави, защото май трябва да си вършим работата сами.
Виж целия пост
# 1
Не ти трябва счетоводител, детектив ти трябва ..... най-малко Шарлок Хоумс... newsm78 поне денят ми тръгна с мноооооогоооооо широко усмивка
Виж целия пост
# 2
Пререгистрирани ли сте в Агенцията по вписвания, подлежите ли на одит ?!?

При първото, зависи кога сте се пререгистрирали, ако е до 1 юни трябва да ги дадете отчетите си в  АВ, ако е след 1 юни, срока е 3 месеца от датата на пререгистрация, ако  сте одитирани, тогава подавате чак в икономически сайт, но това е при вариант, че не сте пререгистрирани в агенцията , ако обаче не подлежите на одит никъде нищо не се подава ......стана объркано   Crazy питай ако не си разбрала 
Виж целия пост
# 3
Ако фирмата е ДЗЗД  само по интернет се подават ГФО и струва около 30-50 лв. Другите, които са регистрирани в Агенцията - до края на месеца трябва да предоставят всички приложения заедно с една форма Г1, която има в сайта им, трябва да е нотар.заверена, и ако друг я подава и пълномощно. Ако не ти е минала пререгистрацията  - до 3 месеца след тази дата се подават тези неща.
Виж целия пост
# 4
Пробвай тук:
http://gfo.plusminus.com/
Виж целия пост
# 5
Преди малко се връщам от Агенцията по вписванията... освен всичко изброено трябва да се представят и протоколи от общото събрание  Wink та така....
И таксата е 50 лв за фирма.

За повече информация http://www.odit.info/?s=6&i=109938&f=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия