Скандална реклама обижда българите

  • 11 484
  • 174
Прочетохте ли това : http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1212335

Хората от рекламната агенция създала тази реклама са меко казано идиоти. А и награда са получили. Докато тези идиоти са живеели в землянки, по нашите зами е разцъфтявала култура ( в това число и занаятчийсво с прекрасни образци, изработени с много финес и прецизност). До кога нашите управници ще спят се чудя.

Моля модераторите, ако преценят, че темата не е за този форум да я преместят в подходящия.
Виж целия пост
# 1
Нека се самозалъгват както си искат.
Titina ,съгласна съм с теб за това"Докато тези идиоти са живеели в землянки, по нашите зами е разцъфтявала култура " и съм го казвала немалко пъти.По тоя повод се сещам оба4е,4е видях надолу на юг в Испания хора да живеят в дупки.Много се шокирах.Дупка в земята,врата,нещо подобно на умалено скривалище за самолет.А в същото време да питат същите тези"Как си зака4ате климатиците в България като живеете в палатки?"  hahaha
Виж целия пост
# 2
Гадно , но е имало и много други по-гадни подигравки с българите...

Най-често се случва , поне тук, да ме питат дали говоря турски...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
 newsm78
И защо точно с българите са се захапали?
Случайност или ?...
Виж целия пост
# 4
Честно казано, не знам кой трябва да е най- засегнат от този бисер: българите с ръце като салам, французите, че изтънчеността на цялата френска нация е представена от един физически недъг или австралийците, за чийто пазар е предназначена рекламата. В никакъв случай не е комплимент за тяхната интелигентност.
А това за българите е щипката тъмна, непозната екзотичност. Спокойно можеха да кажат: не купувайте, о, не купувайте ризи, шити от марсианци!
Виж целия пост
# 5
newsm78
И защо точно с българите са се захапали?
Случайност или ?...

Точно това се чудех и аз. А параграфът за българите не пасва на останалия текст и като смисъл.
Виж целия пост
# 6
е ,да де ама ни засяга нас  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Честно казано рекламите, които вървят по българската телевизия са много по-обидни и шокиращи, ама не гледам някой да е седнал да реве за тях и да ги пишат по вестниците.

Да вземем например този връх на интелигентността и положителния имидж, който създава за българската жена, за който не бих се учудила също да спечели награда в БГ, предвид коментарите, които предизвиква:
http://www.youtube.com/watch?v=sMnRatLfkCc&feature=related


Май е хубаво първо да си погледнем собствената греда, отколкото чуждата сламка.
Виж целия пост
# 8
Toeст, това е реклама на някакъв пигмей, който шие ризи, така ли?
Виж целия пост
# 9
Прочетох за тази реклама вчера от тук изказаното мнение на една съфорумка. Може да ви е интересно да погледнете.

http://trendaffil.wordpress.com/

Tandoori,
не гледам българска телевизия и тази реклама не съм я виждала, но  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 10
Абе да не ви пука, в България отдавна са открили шевната машина и не им се налага да тракат тропоската на ръка Wink Laughing
Тази реклама нова ли е? Тази година ли е спечелила наградата или просто българите сега се усетиха? Надявам се някой да е подал оплакване вече, а не да се жалват само из пресата...

Тук, точно преди началото на европейското, една голяма верига за ел-уреди беше измислила също една гениална реклама- един италианец се разхожда из магазина, гледа как германците купуват телевизори в несвяст и коментира "германците са изперкали, купуват като луди телевизори, а какво купуваме ние италианците? Ние купуваме съдиитеее" Wink
Брех, че като се изнервиха ония ми ти италианци, веднага направиха така, че да свалят рекламат от ефир...
Виж целия пост
# 11
Честно казано рекламите, които вървят по българската телевизия са много по-обидни и шокиращи, ама не гледам някой да е седнал да реве за тях и да ги пишат по вестниците.

Да вземем например този връх на интелигентността и положителния имидж, който създава за българската жена, за който не бих се учудила също да спечели награда в БГ, предвид коментарите, които предизвиква:
http://www.youtube.com/watch?v=sMnRatLfkCc&feature=related


Май е хубаво първо да си погледнем собствената греда, отколкото чуждата сламка.

Тандури, нищо не каза!
Нищо потресаващо не видях!
Виж целия пост
# 12
Аз пък видях потресаващо мнение за българските жени в нашата реклама. За да се котираш, трябва по прашки и напомпани гърди.
Колкото първата реклама обижда една нация, толкова втората обижда жените ( освен ако на някого му харесва да има такъв имидж и поведение). 
Виж целия пост
# 13
Откакто България стана член на ЕС не зачестиха ли атаките срещу страната ни?
А, за рекламата- неприятно е. Ако в Холандия някой се опита да ме засегне на национална принадлежност си казвам, че е по скоро въпрос на невежество, което говори по- зле за този, който е направил съответния коментар.
Виж целия пост
# 14
Аз пък видях потресаващо мнение за българските жени в нашата реклама. За да се котираш, трябва по прашки и напомпани гърди.
Колкото първата реклама обижда една нация, толкова втората обижда жените ( освен ако на някого му харесва да има такъв имидж и поведение). 
Хайде, стига фалшив морал! Ти кое мислиш се котира на плажа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия