Гледах , опитах се, не ми хареса...

  • 1 535
  • 14
Здравейте,
Знам, че съм новак и не е редно да се обаждам, камо ли да пускам тема, но мисля, че ще е полезна.

Номинирам Enchanted - гледахме реклами, трейлър, заинтригува ме като нещо леко, приятно, но... пълно разочарование.
Виж целия пост
# 1
Естествено,че имаш право да пускаш теми,нищо,че си новак Wink
Само,че на тази не и давам дълъг живот,понеже има подобна.
Озаглавена е "Най-тъпият филм на света"/доста субективно,но абстрахирайки се от заглавието можеш там да постваш това,което не ти е харесало/.
Иначе споделям мнението ти за филма,въпреки,че аз се преборих само до половина-не го издържах повече.
Виж целия пост
# 2
Прозвуча ми много силно - Най-тъпият...на света. И по-тъпи съм гледала. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На мен Enchanted много ми хареса, въпрос на вкус Heart Eyes.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми хареса. Даже го гледах 2 пъти, втория с не по малко удоволствие.
Виж целия пост
# 5
аууу, защо така
Омагьосана - любим филм , бях очарована , очаквах стандартната приказзка , и бях много изненадана
другият любим - Звезден прах
Виж целия пост
# 6
Мда, и Звезден прах много ми хареса newsm10.
Виж целия пост
# 7
The bucket list - опитах се да го гледам (два пъти), след толкова положителни коментари, вярвах, че ще е много хубав, но уви, не можах да изтърпя фейса на Джак и гърлените му звуци. Може и да не съм била настроена за поредната "драма", а и не крия, че Джак Никълсън е голям антипатяга Sick.

P.S. I love you - и в темата писах, поредната сълзлива боза. На Хилари кой и е казал, че става за актриса? И във фейса има нещо отблъскващо.

Untreasable - не ме грабна, скучен ми беше и безинтересен.

Има и още, но тези са най-пресните, ще допълвам.
Виж целия пост
# 8
Да се запиша.
Виж целия пост
# 9
Споделям мнението за P.S. I love you - трейлърът изглеждаше обещаващо, а наистина се оказа боза. Добре поне, че имаше два секси екземпляра ( покойният съпруг и приятелят му), ама това му беше цялата хубост.

Enchanted на мен ми допадна. Мислех, че ще е пълен сироп и в известна степен е, но пък доста приятен. С мъжа ми си пеехме песните със седмици Laughing

Наистина всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 10
Призрачна бленда/Shutter- филм на ужасите , много глупав
Виж целия пост
# 11
Призрачния ездач
Капитан Корели
Любимците на Америка
Страшен филм - 1, 2, 3, 4  и т.н.
Златната възможност
Виж целия пост
# 12
Току-що догледах Doomsday 2012. Не ми хареса, не обичам такова натрапване на божи идеи, нескопосани ефекти. Но геройски го изгледах, защото все очаквах нещо по-различно да се случи.
Виж целия пост
# 13
Много хубава темичка Hug, дано просъществува!
Не ми хареса "Няма място за старите кучета". Едвам го изгледах ooooh!, не мога да си обясня защо наградиха братята Коен с "Оскар". Филмът е лишен от всякаква идея, разпокъсан, човек не може да си направи никакъв извод след като го изгледа. Някакъв убиец, който се разхожда и от време на време алегории със стари кучета. И това е Confused По едно време ми щукна идеята Mr. Green дали не са се опитали да понтират "Тhe Departed" на Скорсезе, където също имаше убийства и накрая всички умираха Thinking Ако е така, не може да има и сравнение, защото там героите бяха изградени на много дълбоко ниво и "моралният аспект" се извличаше не от думите ( диалога ), а беше оставен на зрителя, който си правеше изводи на база действията на героите. А тук даже няма "морален аспект" Tired Разбира се, това е просто моя идея, защото, макар и в малка степен, тематиката на филмите ( в частта за убийствата ) е сходна! Не знам, ако някой е разбрал филма, да го обясни Peace, защото аз не успях!
Виж целия пост
# 14
Един от сравнително новите детски - "Speed Racer". Ходих да го гледам с децата. Що мърморене му дръпнах да си тръгваме (те пък не искат), протърках седалката да се въртя от скука, даже не знам за какво беше историята, толкова ми беше скучно, добре, че се бях заредила с пуканки поне.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия