зъбки бели като гъбки

  • 1 827
  • 20
вече си имам чисто бели зъбки! newsm47

не вярвах,но се получи с ето това http://www.opalescence.com/index2.htm
за по-малко от 10 дни с около 4 тона. много съм доволна!
Виж целия пост
# 1
Ами честито тогава! HugБи ли споделила цената и грамажа на това чудо? newsm78
Виж целия пост
# 2
Ами честито тогава! HugБи ли споделила цената и грамажа на това чудо? newsm78
и аз искам да знам  Laughing
Виж целия пост
# 3
От къде се сдоби с него?
Виж целия пост
# 4
интересно! и аз ще следя темата
Виж целия пост
# 5
Чакаме подробности
Виж целия пост
# 6
Тъкмо вчера говорих със зъболекаря си за избелване на зъбките....айде и аз да се наредя за информация:bouquet:
Виж целия пост
# 7
 bowuu  много съжалявам, че не си направих снимки "преди" и "след" ,но разликата така или иначе е очевидна!
цената на всичко е 280 лв.и  включва силиконови шини,избелващ гел  и паста за зъби,която се ползва през периода на избелване.сега ще обясня как и какво се случва.първо стоматолог взима отливка от зъбите с нещо като "пластелин". на вкус е като дъвка,много е приятно! след около 3-4 дни по тази отливка е готова шината.тя е силиконова или нещо подобно.обвива зъбите плътно и в нея се слага от гела.той е в спринцовки,от които вечер преди лягане се слага в шините,те пък на зъбите и се спи с тях.много е важно да се легне веднага,защото като започне слюноотделянето гела неминуемо се разводнява и разтича.не остава между силикона и зъбите,а излиза към венеца.ако говорите след като сте ги сложили се случва същото.просто лягате и заспивате.на сутринта вече има разлика.първите дни е много голяма,а после свикваш и ти се струва,че цвета не мърда.но има скала с цветовете и сам можеш да си проследиш изсветляването. моята зъболекарка каза,че зъбите й са станали много чувствителни по време на избелването,дори я боляло.но заради ефекта е издържала. бях подготвена психически,че може и при мен да е така.но не! не усещах абсолютно нищо!никакъв дискомфорт или каквото и да било!от което съм още по-доволна.преди мен го направи и сестра ми.тя също нищо не усещаше.и на нея зъбите й станаха като бисерчета,затова се навих и го направих и аз.
Виж целия пост
# 8
Аз само да попитам на каква цена е това избелване? Под цена имам предвид какви са последиците за зъбният емайл и тн?
И второ, понеже аз самата скоро ще си избелвам зъбите при зъболекарката ми, та проучвам въпроса- казаха ми за човек, който е направил много остро натравяне от попаднал в стомаха гел (явно е бил алергичен към нещо) и се е наложило ходене до спешното по сред нощите. Това малко ме попритесни- все пак той се е събудил, а ако не беше....
Виж целия пост
# 9
*MILADY*, звучи страшно  Tired
Виж целия пост
# 10
Звучи наистина плашещо , но има много за и против избелването и последиците от него , просто човек трябва добре да се консултира и информира и сам да вземе решение  Peace
Виж целия пост
# 11
Уф, знам.  Confused Не искам да плаша никого обаче! Просто споделям, макар да мразая разкази тип "една позната ми каза за нейна позната....." Разказът беше за пряк познат на жената, която ми го каза и тъй като все пак сме подминали пубертета надали си е измисляла. Ставаше въпрос, че все пак избелването с лазер, макар и доста болезнено, е по- добра опция от геловете.
Виж целия пост
# 12
Абе задължително е консултирането със стоматолог...това е  bowuu
Виж целия пост
# 13
от същия гел ли е пострадал човекът?аз мисля,че всяка процедура крие някакви рискове,но за алергична реакция поне може да си направиш тест.
Виж целия пост
# 14
http://cgi.ebay.co.uk/20-OPALESCENCE-TEETH-WHITENING-GEL-UK-SELL … ksid=p3286.c0.m14
Това ли е гелът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия