Въпрос за картофите (към готвещите майки).

  • 1 128
  • 17
Искам да ви попитам дали ползвате при приготвянето на бебешките пюрета пресни картофи. Чувала съм, че се правят със стари картофи, но защо? Какво им е на пресните? newsm78
Виж целия пост
# 1
Това е последната тема за пресните картофи, може да я погледнеш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292372.0
Виж целия пост
# 2
Мерси много. Обаче като прегледах отговорите се хванах за главата.... Големи са разногласията - 10 човека - 10 мнения.
Виж целия пост
# 3
Това е положението.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мерси много. Обаче като прегледах отговорите се хванах за главата.... Големи са разногласията - 10 човека - 10 мнения.

Че то във всяка една тема е така.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Майка ми беше казала, че не е хубаво пресни да давам на Алекс - но това беше когато прекалено рано излязоха пресните картофи и, според нея, са наблъскани с нитрати. Сега му давам, ама те и пресните картофи вече не са чак толкова пресни.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ползвам, разбира се, нищо им няма на пресните  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ами то вече старите картофи не са никак хубави, така, че много по-добре е пресни. Освен това няма да срещнеш тема в която да намериш еднозначни отговори, така че четеш и намираш твоята истина според доводите. Което на теб ти се струва най-логично.
Виж целия пост
# 8
Давам пресни картофи и аз ям от тях. Старите са черно-сини на места развалени и покълнали. Те вече и пресните остаряха.  JoyМия хубаво, беля и готвя.
Виж целия пост
# 9
Благодаря на вси4ки за изчерпателните отговори - и аз ще готвя с пресните, защото наистина сега им е времето....
Виж целия пост
# 10
Ползвам, разбира се, нищо им няма на пресните  Simple Smile

 Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвам, разбира се, нищо им няма на пресните  Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 12
разбира се ч давам(даже предимно) пресни картофи но!!има о защото картофите за от нашия двор за тези на пазара се съмнявам че е жъзможно да са пълни с нитрати наистина.
Виж целия пост
# 13
разбира се ч давам(даже предимно) пресни картофи но!!има о защото картофите за от нашия двор за тези на пазара се съмнявам че е жъзможно да са пълни с нитрати наистина.

Основно нитрати трупат червените и наземни зеленчуци  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Предимно с пресни картофи готвя напоследък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия