Стафилококи в очите

  • 749
  • 6
Моля за малко информация, тъй като племенничката ми е със стафилококи в очите  и са йм казали че може да преминат към носа и гърлото. Искам да попитам възможно ли е това да стане? Тя е на 8 месеца.
Виж целия пост
# 1
да,за съжаление е напълно възможно,ако не се лекува на време,тя е с бактериален конюнктивит ,и често по носослъзният канал стафилококите преминават,затова и педиатрите когато изписват капки за конюнктивит,препоръчват да се капе и в нослето
Виж целия пост
# 2
да направят посявка от носа и гърлото. а какви са стафилококите? фуциталмик ли изписаха?
Виж целия пост
# 3
да направят посявка от носа и гърлото. а какви са стафилококите? фуциталмик ли изписаха?
Аз си мисля,че Fucithalmic e слабичък като ефект,въпреки,че е единствения регистриран за кърмачета,консултирай се с педиатъра си Peace
Виж целия пост
# 4
Моля за малко информация, тъй като племенничката ми е със стафилококи в очите  и са йм казали че може да преминат към носа и гърлото. Искам да попитам възможно ли е това да стане? Тя е на 8 месеца.
Напълно е възможно. И аз бих пуснала посявка от носа и гърлото.
Виж целия пост
# 5
да направят посявка от носа и гърлото. а какви са стафилококите? фуциталмик ли изписаха?
Аз си мисля,че Fucithalmic e слабичък като ефект,въпреки,че е единствения регистриран за кърмачета,консултирай се с педиатъра си Peace
при стафилококи си е точно в показанието.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите. Сега ще си направят и изследване на секрет от носа и гърлото и дано е отрицателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия