и аз ги видях двете чертички

  • 2 407
  • 31
най накрая май стана,след 7 месеца опити най накрая видях двете чертички,сега ще ходя на лекар,имах 3 дена закъснение,и днеска се пристраших да направя тест,стискайте ми палци,не казах още на таткото,чакам да дойде от работа,дано теста е верен.
Виж целия пост
# 1
azi84 Честито!!!  bouquet

Ако теста е с две чертички,ами разбира се,че е верен!!!Сега леко бременеене и много щастливи моменти ти пожелавам! Laughing
БРАВО!!! Joy

Виж целия пост
# 2
Честито  bouquet
Виж целия пост
# 3
azi84,  smile3501 Пожелавам ти прекрасна бременност!!!
Виж целия пост
# 4
Честито! Лека и безпроблемна  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
azi84 , не се притеснявай- аз също така подложих на съмнение теста и си направих 2 след час, после на др ден 3  Laughing, даже и лекар ми беше казал, че вижда плоден сак и пак се съмнявах- ама скоро започваш да чувстваш малко по малко бременността- като почнеш да се отказваш от различни храни и напитки и др подобни ще повярваш. Аз знам, че съм бременна от седмица, много бях ентусиазирана и щастлива и невярваща едновременно, но днес ми е толкова лошо, чеееееееееее Wink Grinning
Успех и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 6
благодаря на всички за прекрасните пожелания,след 1 час съм на преглед,и от там ще ходя на работа,аз в момента живея в Германия,и работя след 4 часа,довечера ще пиша за резултата от прегледа.
Виж целия пост
# 7
Честито мила лека бременност Hug
Виж целия пост
# 8
Честито!  smile3501
Виж целия пост
# 9
Честито, миличка...  Hug
Виж целия пост
# 10
честито и от мен...живот и здраве ще си бременеем двете заедно...И аз ходих на лекар видя плоден сак но каза че след 2 седмици трябва да ида пак за да видим пулсации,че сега било още рано.Много се радвам за теб !Лека и красива бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито!    bouquet
Виж целия пост
# 12
Честито  bouquet  Щастливи девет месеца! Peace
Виж целия пост
# 13
Честито  bouquet
Виж целия пост
# 14
теста е бил вереееееееееееееееееееен,лекаря видя плоден сак,каза че е на 4 седмици,като се върнах от работа казах на таткото,досега празнувахме,но кажете ми сега някакви изследвания трябва ли да правя,тука не съм осигурена,след един месец ще съм в България,мисля тогава да почна с изследванията,дали ще е късно тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия