Samo temperatura???

  • 494
  • 6
Ot snoshti malkiqt mi sin e s temperatyra 38,2.Drugo nishto mu nqma,dnes go vodih pri pedito kaza 4e garloto mu e spokoino,pregleda go i kaza 4e moje da e ot zabkite.Vazmojno li e tazi temperatyra da e ot zabkite?
Виж целия пост
# 1
Да,  Т до 38,5 е възможно да е от зъбите.
Виж целия пост
# 2
Pritesnqva me tova 4e ne spada,moje da spadne do 37 i neshto i tolkoz.Pritesnqvam se da nqma nehsto drugo.
Виж целия пост
# 3
Ми направете си тогава кръвни изследвания. Няма да навредят.
Виж целия пост
# 4
Ми направете си тогава кръвни изследвания. Няма да навредят.
Sega v 16:30 otivame na drug pregled i mislq da pusna izsledvaniq.
Цитат
Виж целия пост
# 5
Напълно е възможно да е от зъбите.Ние сме от 2 седмици постоянно с температура, не толкова висока, но я поддържа.Ходихме 3 пъти да го прегледа педиатъра, но няма нищо обезпокоително, каза че е от зъбите.Включително ни се появи хрема, която също е от зъбите.Аз не бях чувала за хрема при разстеж на зъбки, но и други майки се оплакаха.
По-добре дайте урина за изследване а не кръв, нашата педиатърка ни накара за всеки случай.
При всички положения не се безпокой, и бързо спадане на тази уморителна температура:(
Виж целия пост
# 6
Миналата седмица и на мен ми се случи нещо такова ,  малката дигна температура 38.8 през нощта и 24 часа беше на панадоли, ефералгани , нурофени. Много интересно че после спадна и сега всичко е наред, не е болна, а педиатърката беше категорична по телефона че не е от зъби, а вирус. Така и не я заведох на преглед, нашата педиатърка винаги ни изпраща с едни дълги рецепти, макар и на мен да ми изглежда че си е здраво детето, просто не посмях.
Явно че не е реакция от ваксината Тримовакс, защото  и я биха 2 дни преди това и беше съвсем здрава, просто не разбрах какво беше това и съм склонна да си мисля че и от зъбки може да се стигне такава температура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия