Жените и майките им

  • 2 790
  • 43
Вярно ли е, според вас, че с времето жените все повече заприличвали на майките си. Има една приказка - "Ако искаш да видиш каква ще стане твоята жена на 50 г. погледни майка й". С времето и възрастта все си мисля че има нещо вярно в това. Вие как мислите.
Виж целия пост
# 1
Майка ми прилича на баба ми, ама много
а баба ми е пълно копие на прабаба ми.
Освен по характер и приказливост си приличат по дълголетие.
Дано да не заприличам на тях!
Майка ми каза, че навремето и тя така се надявала, но и в момента твърди, че не прилича на майка си Simple Smile
На баба като и кажеш, че е проклета като майка си, се сърди.

Виж целия пост
# 2
"Ако искаш да видиш каква ще стане твоята жена на 50 г. погледни майка й".

Глупости, това са клишета Peace
Ако са коренно различни и като визия, и като характер и темперамент, как ще стане така, че да си заприличат?
Виж целия пост
# 3
 МОЯТА МАЙКА прилича на баща си.
Виж целия пост
# 4
Глупости, това са клишета Peace
Ако са коренно различни и като визия, и като характер и темперамент, как ще стане така, че да си заприличат?

Абсолютно!
Ние с майка ми сме типичен пример - коренно различни във всяко едно отношение, аз съм изцяло на рода на баща ми като външност.
Освен това тя е от типа елегантни жени - токчета, костюмчета, полички, докато в моя гардероб освен кубинки, дънки и разни спортни дрехи, друго няма да намериш  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
80% вярно
Виж целия пост
# 6
Вярно ли е, според вас, че с времето жените все повече заприличвали на майките си. Има една приказка - "Ако искаш да видиш каква ще стане твоята жена на 50 г. погледни майка й". С времето и възрастта все си мисля че има нещо вярно в това. Вие как мислите.

В общи линии е вярно. Същото е при бащите и синовете - ако някоя жена иска да види мъжа си след години да погледне свекър си.
От една страна имаме половината от гените на всеки от родителите си, а от друга израствайки попиваме много от поведението на родителя от нашия пол.
Виж целия пост
# 7
Според мен също е вярно, когато се отнася не толкова до външен вид, а начин на изказване, жестове, идеи за нещата от живота и т.н. Децата несъзнателно или съзнателно понякога копират родителите си.
Виж целия пост
# 8
Глупости, това са клишета Peace
Ако са коренно различни и като визия, и като характер и темперамент, как ще стане така, че да си заприличат?

Абсолютно!
Ние с майка ми сме типичен пример - коренно различни във всяко едно отношение, аз съм изцяло на рода на баща ми като външност.


същата работа
Виж целия пост
# 9
По характер и структура на тялото си приличаме много.
Вкусовете ни обаче се различават доста.
Виж целия пост
# 10
 Сетих се за рекламата на Кока-кола в която се изброяваше Да вдигнат ръка тези които......"момичето което каза, че никога няма да заприлича на майка си стана точно като нея"
малкото момиче се поогледа и то си вдигна ръката.
 Аз приличам на майка си, тя на нейната не!
Виж целия пост
# 11
аз и сега приличам на майка ми.Ще се радвам да изглеждам като нея "като порасна"  Laughing
Виж целия пост
# 12
Глупости, това са клишета Peace
Ако са коренно различни и като визия, и като характер и темперамент, как ще стане така, че да си заприличат?

Абсолютно!
Ние с майка ми сме типичен пример - коренно различни във всяко едно отношение, аз съм изцяло на рода на баща ми като външност.


същата работа
Peace
Виж целия пост
# 13
Не си приличаме освен по цвета на косата - различни като структура, манталитет и усещане за живота.
Виж целия пост
# 14
Аз си мисля , че не е вярно това...това са митове за мен !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия