Кога да започна да търся детска градина

  • 1 076
  • 5
Здравейте!
Моята Криси е на 3,5 месеца и мои познати ми казаха,че още отсега трябва да започна да търся ясла и/или детска градина,в която да я запиша.Колега на мъжа ми споделил,че много трудно успял да намери детска градина,в която да запише детето си.Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.
Виж целия пост
# 1
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Туфи
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink


мдааа, не трябва да забравяме къде живуркаме все пак.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Туфи
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink[/quot

He he he heeeeeeeee, i az ne go znaeh Grinning
Виж целия пост
# 4
Без да ставаш "спонсор" трябва да почакаш малко, за да вземат детето ти в детската градина Wink  Аз подадох молба за градината, (в чиито район сме), януари месец и благополучно на 1 юни приеха сина ми в 1 група.
Виж целия пост
# 5
Zavisi v koja obshtina si!? V njakoi ima poveche gradini i njama problem, no ima i takiva s ogranichen broj jasli , a s poveche deca, tam se chaka!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия