Откъде в София и Бургас гащички на Huggies от розовата серия?

  • 728
  • 7
Има ли някъде, все още продават ли ги? Напосредък никъде не съм ги виждала.
По принцип ме интересуват май М размера-тези които са за около 10 кг.
Ако имате и на някоя опаковка пише, ме интересуват и данните на вносителя-бих звъннала да ги питам лично.
Виж целия пост
# 1
Хайде и аз да се запиша в темата.
Още сме с памперсите, но я уча на гърне. А септември тръгва и на ясла. Мисля до 1/2 година, че може и да свикне без памперс. (поне се надявам Mr. Green). Това с гащичките е добър преходен вариант. Ще ми се и аз да разбера къде ги има и по колко. Ема също е около 10кг. Laughing
Виж целия пост
# 2
Доколкото съм чувала за тези гащички,май вече не ги продават.Пробвай друга марка.
Виж целия пост
# 3
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 4
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.
Виж целия пост
# 5
В Белебан продават Хъджис, но дали в момента има от тези незнам. Телефона на склада на едро е 942 46 35 и 942 46 36.
Виж целия пост
# 6
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.

Мисля, че бяха намазани.
Виж целия пост
# 7
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.

Мисля, че бяха намазани.
Жалко Cry, мерси все пак за отговора  bouquet, значи ще се оглеждам за Хъджис, нямам спешни работи, пък ще видим, ако не намеря, ще трябва да се прежаля пак да я пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия