течение по време на бременност

  • 4 221
  • 8
След инвитро съм 8 с.г. седмица . Преди седмица бях на лекар и ми казаха че съм имала фоликули които не са се спукали.Имам жълтеникаво течение като желе, а  вчера беше кафеникаво, но не е обилно и без мирис, а тази сутрин беше повече и пак жълтеникаво и беше малко по рядко, но не е постоянно. В четвъртък съм на лекар, но се притеснявам да не стане нещо.Бях се обадила на лекара и му казх той каза ,че няма страшно да не се притеснявам, но как да стане незнам.Някой ако може да ми каже на него появявало ли се е такова течение и дали е опасно и дали е възможно от неспуканите фоликули.
Виж целия пост
# 1
Всички бременни имат течение.На моменти се засилва,на моменти намалява.Доктора ми изписваше вагинални таблетки почти всеки месец,дори и в 9-тия.Според мен е нормално.А микробиологичните изследвания не показваха нищо обезпокоително.
Виж целия пост
# 2
Всички бременни имат течение.На моменти се засилва,на моменти намалява.
Peace Ако микробиологията ти е чиста-всичко е ok.
Виж целия пост
# 3
Всички бременни имат течение.........Според мен е нормално.А микробиологичните изследвания не показваха нищо обезпокоително.
Peace
Виж целия пост
# 4
Често имах течение по време на бременността, но въпреки това изследванията ми показваха добри резултати. Докторът, който ми следеше бременността ме успокояваше, че течение без цвят и мирис по време на бременност не е за притеснение.
Виж целия пост
# 5
Te4enieto pri bremenni e normalno i 4esto dori ne e patologi4no. Po4ti vsi4ki go imat, az su6to.
Ne se pritesnqvaj, lekarqt 6te kaje sys sigurnost.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви много за отговорите
Виж целия пост
# 7
По-добре се консултирай с лекар
Виж целия пост
# 8
По-добре се консултирай с лекар
И аз съм на същото мнение! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия