Знаете ли кого/какво видях 6?

  • 87 834
  • 890
Нова тема.
Пу пак втора! Laughing
Виж целия пост
# 1
В петък в трамвай 18 видях журналистката Патрашкова (забравих малкото й име). Продупчи си билетче Simple Smile Изглежда много по-свежа на живо, отколкото по ТВ. А днес в "Неро" в Иван Вазов видях Елена Йончева. Пиеше бира с неизвестен, симпатичен младеж.
Виж целия пост
# 2
Видях катастрофирал моторист в началото на магистрала "Хемус" и няколко полицейски автомобила.
После разбрах, че съм видяла Дими от "Сленг".  Sad
Мир на праха му!
Виж целия пост
# 3
Видях катастрофирал моторист в началото на магистрала "Хемус" и няколко полицейски автомобила.
После разбрах, че съм видяла Дими от "Сленг".  Sad
Мир на праха му!

Това верно ли е ?Нали той е мъж на Ива Екимова или бъркам?
Виж целия пост
# 4
ужас  Cry мир на праха му

видях маникенката Галена Димова със много сладко коремче
Виж целия пост
# 5
Миналата седмица видях Орлин Горанов на живо в Русе. Много побелял ми се стори. Харесаха ми късите му гащета  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Андрей Слабаков - 2 пъти за миналата седмица: на Алабин с някакъв мъж и после в една много очукана и стара трошка.
Виж целия пост
# 7
Любо Пенев вчера нещо си ръчкаше по колата.
Виж целия пост
# 8
Орлин Горанов и аз го видях - много ми е сладък... приятели са с баща ми и го познавам отдавна.
Виж целия пост
# 9
Видях Галка Малка от бившата Каризма на Витошка.Беше с ужасна къса коса боядисана в рижаво русо все едно сама се е изрусявала.Пак там видях и Юлияна Дончева.
Виж целия пост
# 10
А пък аз все един и същ виждам - този, дето водеше "Ясновидци".
Все по главната го мярвам. Искам да се извиня на една съфорумка, с която спорихме, дали е висок или нисък. Наистина е нисък.
Виж целия пост
# 11
Юлиян Вергов, бяхме през една палатка на къмпинг Смокиня.
Виж целия пост
# 12
Мариела от Биг Брадър на плажа.
Виж целия пост
# 13
Видях катастрофирал моторист в началото на магистрала "Хемус" и няколко полицейски автомобила.
После разбрах, че съм видяла Дими от "Сленг".  Sad
Мир на праха му!

И аз го видях Tired
Виж целия пост
# 14
Видях 2 катастрофи вчера около Варна, на извънградско шосе. Няма да се спре това никога....  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия