ФК Левски Магазин в София?

  • 9 403
  • 7
Интересувам се къде има фен-магазин на ФК Левски?
В официалния им сайт има онлайн магазин http://www.levski.bg/Levski/eshop/front.do, но искам да купя детски екип и трябва да видя как изглежда размера.
Виж целия пост
# 1
Преди имаше на Герена \ама спомените ми са от преди 4-5г\ и другаде имаше ама нещо ми изскочи от главата ooooh!
А това го копирах от страницата им : "Нов магазин от веригата ULTRA BLUE отвори врати за феновете на ПФК Левски. Той се намира на партера в НДК- крило запад (входа на базар Универсал от страната на бул. Витоша) и предлага цялата гама от фенски атрибути, които футболният клуб произвежда за своите привърженици"
Виж целия пост
# 2
Преди съм виждала в подлеза на ЦУМ, но със строежа на метрото затвориха много магазини там - не съм сигурна дали и той е от тях.
Виж целия пост
# 3
Има една ряка между Мария Луиза и Ръковска успоредна и под Сливница.Не се сещам името и но ще проверя тези дни ако не ти е спешно
Виж целия пост
# 4
Цитат
Официалните магазини ULTRA BLUE се намират на: ул. "Тодорини кукли" № 47 (до ресторант "СЕДЕМ НА ДВА"), ул. "Леге" № 15 и в НДК- крило запад (вход А4 от страната на бул. Витоша).

Аз съм ходила в магазина на Леге.
Това беше най-малкият размер когато търсих екип на Дияна. 4XS пише на етикета. Екипът е тениска и шорти.
 
Виж целия пост
# 5
Виждала съм на Черни връх след вече липсващото кафе Валенсиана/на Любо Пенев/.
Виж целия пост
# 6
В НДК също има
Виж целия пост
# 7
супер сте! благодаря за информацията!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия