Моно ...но но но но но

  • 5 382
  • 92
                                                   
  Crazy HugДиетата Hug  Crazy




         bouquet                          bouquet            Mr. Green            bouquet                bouquet
                             



  bouquet           bouquet              bouquet                   bouquet                     bouquet   



Продължителност: 10 дни
Резултат: минус 10 кг...
Храната за 1 ден се разделя на 5 части.



 Mr. Green  Stop  Mr. Green  Stop  Mr. Green  Stop  Mr. Green  Stop


1. ден: 1 кг варени картофи
2. ден: половин кг извара/сирене
3. ден: половин кг варено месо(пилешко)
4. ден: 5/6 бр. варени яйца
5. ден: половин кг варена риба(консерва)
6. ден:3/4 кофички кисело мляко
7. ден: половин кг кашкавал
8. ден: половин кг шунка или 4/5 бр. кренвирши
9. ден: плодове / зеленчуци (един вид за целия ден)
10. ден: вода.
Виж целия пост
# 1
Момичета за тази диета ми разказаха наскоро а се убедих и сама като видях резултатите на една моя приятелка Wink. Поразрових се и из интернета и има добри отзиви Peace. Аз ще пробвам. Ако има желаещи да заповядат Hug. Само да ви кажа, че не е задължително да спазвате реда на храните Peace. Аз започвам със зеленчуците-домати Mr. Green. Утре ще докладвам. Дано да се съберем групичка Laughing!!!   bouquet HugУ Hugс Hugп Hugе Hugх Hug
                         
Виж целия пост
# 2
Момичета за тази диета ми разказаха наскоро а се убедих и сама като видях резултатите на една моя приятелка Wink. Поразрових се и из интернета и има добри отзиви Peace. Аз ще пробвам. Ако има желаещи да заповядат Hug. Само да ви кажа, че не е задължително да спазвате реда на храните Peace. Аз започвам със зеленчуците-домати Mr. Green. Утре ще докладвам. Дано да се съберем групичка Laughing!!!   bouquet HugУ Hugс Hugп Hugе Hugх Hug
                         

И аз ще започна, но от другата седмица сигурно, защото от тогава почвам активно спорт, а ако наистина е -10 кг.  малеее........  Laughing
Виж целия пост
# 3
Преди години като студенти моя позната беше пазила тази диета Peace. Не съм сигурна дали беше точно така, понеже мисля, че имаше план за всеки ден от седмицата, а неделя беше само на вода. На втората седмица пак се повтаря същото.
Определено имаше ефект, но чак пък 10 кг за 10 дни не ми се вярва newsm78?
Нормално е все пак, това е един вид разделно хранене. Може и аз да я пробвам някой ден, но в момента съм на плодове, мед и чай.
успех на всички!
Виж целия пост
# 4
7 дни само на протеини  .....
сигурно ще се намери някой който да каже колко е вредна  Wink
Виж целия пост
# 5
Pelagia мила честно да ти кажа и на мен не ми се вярва за 10 дни 10 кг newsm78. Малко крайно звучи, а и зависи кой колко има newsm78. Но със сигурност се сваля...резултата го видях  с очите си Peace! Остава и при мен да подейства Wink. Все пак аз съм тук и ще пробвам, а пък после ще коментирам... Blush. Naughty
Виж целия пост
# 6
успех!ще сляда резултатите!
Виж целия пост
# 7
Определено доста се смъква, но след това трябва да има захранваHe и правилно хранене иначе си се връщат килограмите мигновено.. и доста ужасно се чувствах по време на тази диета.
Виж целия пост
# 8
Определено доста се смъква, но след това трябва да има захранваHe и правилно хранене иначе си се връщат килограмите мигновено.. и доста ужасно се чувствах по време на тази диета.


Какво представлява това захранване точно, че не съм много чат с нещата?  newsm78
Виж целия пост
# 9
Момичета от утре съм моно-то,но маалко по-различно.Общо взето същото,само че малко по-ограничена храна и то през 3 часа-съответно-9,12,15 и 18 часа.ефекта е поразителен-всеки ден -1 кг(изпитано) и якото е ,че си очакваш часа за хранене,а не гладуваш цял ден и все пак можеш да споделиш масата със семейството си пък макар и с няколко лъжъци кисело мляко например  Crazy Прегреших последните три дена,но бях на мини-почивчица в Гърция,така че ми е простено.От утре съм пак на моно  и всеки ден ще отчитам резултата.Нямам непостижими амбиции и цели-3-4 кг ми стигат,повече ако сваля сигурно ще припадна,защото това определено няма да е моето тяло  Crazy
(тези 10 кг съм свалила за по-малко от месец и то със супер зацикляния така че няма да е полезно),а и постигнах мечтаното си тяло  Whistling Просто тези 3-4 кг са лакомия и по-скоро затвърждаване на фигурата при евентуални грехове  hahaha
Виж целия пост
# 10
Момичета аз от утре наново. Днес -провал. Утре-начало (ново) Hug
елфичка значи ще си диетуваме заедно. Мен най-много ми е трудно вечерта, когато седнем с милото да не се изкуша да си хапна от вкусотийките на масата. Ето, че и днес се прецаках. Утре пак ще пробвам
Peace

Засега  лека вечер
 Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
почти се навих  Mr. Green
само че не мисля да я правя цялата защото искам да сваля само 1-2 кг които много дълго време ми се опъват  Close
Виж целия пост
# 12
Момичета и аз от утре съм със вас.Ще се подкрепяме взаимно!!!
Виж целия пост
# 13
elfi4ka,каква е твоята диета,че честно казано сега като се замисля маи тази няма да мога да я спазвам.Не обичам риба и яйца и ще ми е доста трудно да ги ям.
Виж целия пост
# 14
Момичета, хайде днес със нови сили. Ден-първи....но после ще решим на какво Party
Приятен ден  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия