Хубав розово-керемиден руж без лъскави частици?

  • 2 325
  • 12
Препоръчайте ми хубав руж,ползвала съм на доста фирми,но уви все не съм доволна и ми лъскавеят и мазнеят,макар че са на прах.Искам да не се наслоява и да стои по-естествено.Не като цапнато с четката за рисуване Embarassed Mr. Green Ползвала съм на Буржоа,Макс Фактор,Лореал,Диор,Лумене и няколко по-евтини,но не и не.... Само един супер евтиняк,колкото и странно да звучи ми стоеше добре,марката беше Констанс Карол и цвета беше точно моя,но вече не мога да ги намеря,не се внасят май повече...
Виж целия пост
# 1
Deborah имат хубави ружове. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
севънтийн Peace
Виж целия пост
# 3
И аз харесвам Севънтий. Пробвай ги задължително в някой магазин.
Виж целия пост
# 4
анаморф , да не би проблема да е в начина на нанасянето? Толкова много марки и нито една да не ти е паснала ... newsm78
Виж целия пост
# 5
Ами за съжаление не е проблема в нансянето,просто на моя тип кожа с лъскави частици не са подходящи и от там е проб лема а те почти 90 процента са такива,та се чудих за някой,който няма такива..Ще видя тези севънтийн..Мерси Peace
Виж целия пост
# 6
Кажи или най-добре снимай модела и номера на Констанс Карол при нас открих цял техен щендер ще ти проверя. Hug Опитай бронзираща пудра в светъл нюанс без частици. На Кларинс има такава. ефекта е много естествен. Можеш да наслояваш колкото пожелаеш, до постигане на желания цвят.
Виж целия пост
# 7
A  ти с какво ги нанасяш,може там дае проблема...
Виж целия пост
# 8
Севънтийн Simple Smile
Супер е. Много семпло стои.
Виж целия пост
# 9
Момичета мерси,преди малко си взех Севънтийн,хубаво стои,доволна съм...
Иначе го нансям с четка ружа,прокарвам по скулите...
Денси мерси,ще си взема и на Карола по-натам,за съжаление не пазя опаковкат,отдавна го бях ползвала.Къде иначе е този щендер?
Виж целия пост
# 10
Аз съм с Maybelline и мисля,че е продукта,който търсиш  Peace
Виж целия пост
# 11
Препоръчвам ти Revlon.Имат точно такъв цвят,какъвто търсиш.Без лъскави частици е и седи много деликатно на кожата.
Виж целия пост
# 12
Този който ще ти препоръчам е е евтин, даже малко скептично гледах в магазина, но съм очарована Flutterрозов е, в кутийката изглежда много наситено розов, но на кожата стои супер и е матов, не лъщи изобщо.слагам по много малко, за да не ми изглежда розово лицето.марката е Charme, червена е кутийката,прозрачна капачка, а вътре са перлите Simple Smile  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия