Странни случки с религиозен характер

  • 2 611
  • 9
Искам да попитам дали сте ставали сведетели на такива неща-поява на ангели или други небесни същества в един или друг вид-светци, Богородица и т.н.Примери могат да се дадат много и от православната и от католическата църква.Ако ви се случи такова нещо как ще реагирате?Поводът по който пускам темата е разните чудеса с които се занимава католическата църква и образите, които се появяват на светите места.Какво мислите за тези неща, плод на нашето възображение ли са или за тях си има чисто физическо обяснение. Надявам се темата да бъде интересна.
Виж целия пост
# 1
Лично на мен не ми се е случвало да видя такива образи,но вярвам,че се появяват и имат някаква сила.
И може би се появяват с някаква определена цел.Не знам просто така мисля.
Виж целия пост
# 2
Не знам дали сте гледали на Великден имаше филм на БиТиВи за чудесата в църквата, естествено не бяха точно такива, но имаше много примери за това.Това са чудеса с икони, изцеления и т.н.Това сила на вярата ли е или просто самовнушение. Thinking
Виж целия пост
# 3
Не знам дали сте гледали на Великден имаше филм на БиТиВи за чудесата в църквата, естествено не бяха точно такива, но имаше много примери за това.Това са чудеса с икони, изцеления и т.н.Това сила на вярата ли е или просто самовнушение. Thinking

Сила на вярата, според мен.
Виж целия пост
# 4
Не съм била свидетел, но вярвам, че се случват такива неща.
Виж целия пост
# 5
Не знам дали беше чудо, но на погребението на детенцето на моя приятелка, докато се прибирахме от гробчето, някой погледна небето - два самолета бяха оставили  диря - съвършен бял кръст, зад който слънцето блестеше. Онемяхме.
Виж целия пост
# 6
Веднъж гледах как се раждат вселени.
Не бих нарекла преживяването си религиозно.

Иначе беше чудесно.
Предполагам, че и Моисей се е чуствал добре докато прави каквото е правил там, за да види и чуе всички тези неща.
Виж целия пост
# 7
Не съм фанатично вярваща,но в живота си съм имала така наречените "белези" та....най-фрапиращият ми....нямахме деца 8 години...бях решила,за един великден да постя,ей тъй....минаха почти 30 дни,едва издържах вече,една вечер бяхме канени на гости,имаше вкусна вечеря...всички бяха на двора,само аз в къщата и си казах:не мога,ще ям,дано Господ ми прости!В този момент на масата до мен имаше куп вестници,стари,събирани,за печката,вземам най-горният ,отварям една страница и започвам да чета първата изпречила ми се статия:една жена нямала деца,решила да пости с надеждада Бог да я дари с детенце,но почти на края не могла да издържи и казала:господи не мога,в този момент в стаята и се явил англел-господен и казал:Бог ме изпрати да ти кажа,че ако издържиш ще изпъни едно твое желание,тя казала,че иска дете,удържала поста и забременяла!!! #Crazy   аз настръхнах като прочетох това,разтреперих се...издържах и моят пост и няма и два месеца бях бременна!!!Сега имам син на 8 години!Слава на Бога!!!
Виж целия пост
# 8
Препечена филия на тостер с образа на Богородица. Картоф като Исус Христос или апостолите на Тайната вечеря от мухъл на стената на караваната. Мине, не мине и дойде и до нас такава новина от Щатите. Там май много обичат странни случки с религиозен характер.  Joy
П.П. Добре, че Ева е на зъболекар.  Rolling EyesЩеше пак да каже, че не обичам американците.  Laughing(Има право, не са ми много симпатични.  Blush)
Виж целия пост
# 9
Постът на Маргало ми се видя интересен.И на мен ми се иска да се случи такова чудо като на нея, но за сега уви безрезултатно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия