Какво правите ако някой мъж...

  • 6 713
  • 127
Какво правите ако, в някой бар например, от съседната маса някой мъж упорито и втренчено ви гледа цяла вечер. Личи си че ви съблича  с поглед. Но в същото време нищо не предприема. Вие да кажем сте с приятелки. Как постъпвате в такива случаи. Правите се че не го забелязвате, отивате при него на масата и му правите забележка да престане да ви гледа защото ви смущава или правите първата крачка за запознанство. И изобщо дразни ли ви когато мъжете ви оглеждат упорито и нагло.
Виж целия пост
# 1
Дразня се, ако мъжът представлява упорито старче с вече увяхнала китка, ама се мисли за голяма работа и си придава важност. Такива са ми най-неприятни. Вътрешно си се нервя, но иначе не давам израз на това - просто обръщам гръб и това е. В останалите случаи просто не обръщам внимание - все едно не се отнася до мен.
Виж целия пост
# 2
Игнорирам такива тъпаци.
Виж целия пост
# 3
Не, не ме дразни.Нека гледат.Значи има какво да види.Ще се надявам до края на вечерта да ми даде чатлак за нещо........... Joy ...............но само ако ства въпрос за млади мъже а не за някой наплюнчен дядка .
Виж целия пост
# 4
Игнорирам такива тъпаци.

Забелязах, че аватарът ти е точно като за темата.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Боре, ти не му ли каза, че си женен?
Виж целия пост
# 6
Първо: Започвам и аз втренчено да се гледам - дали не съм се окапала, дали облеклото ми не е придобило гротескна форма, дали не ми стърчи косата, абе накратко - дали няма нещо нередно.
Второ: Обсъждаме обекта със Злите Езици от Big Sister (демек френдките).
Трето: Ако пичът си заслужава, ама се стеснява се предприема първата крачка Wink, ако не си заслужава бива оставян да си зяпа напълно безплатно. Нали хората са казали "Очи пълни-ръце празни". Нямам проблем ако някой ме гледа, стига да е само това.
Виж целия пост
# 7
Ако ме зазяпа някой, решавам че ми се е затъкнала полата в гащите и тичам до огледало да проверя.
Виж целия пост
# 8
Вече съм забравила какво правех   newsm27
Старост, нерадост
Виж целия пост
# 9
Ммм... Ако е тип  лошо момче Embarassed вътрешно много ще се изкефя, но едва ли ще направя нещо първа аз Embarassed Embarassed Embarassed Но ако е някой чекийник - коцкар или зажаднял дядка #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Не само ме дразни, но може да ми скапе цялата вечер. Или сменям масата, или заведението.
Виж целия пост
# 11
Ммм... Ако е тип  лошо момче Embarassed вътрешно много ще се изкефя, но едва ли ще направя нещо първа аз Embarassed Embarassed Embarassed Но ако е някой чекийник - коцкар или зажаднял дядка #2gunfire
Ще се застрелям.
Виж целия пост
# 12
Ако е грозен и смотан ще се подразня, после ще пия две водки и ще забравя за него - нали той нищо не предприема Whistling
Ако е красив ще се подразня, че нищо не предприема, после ще пия две водки и ако ми дойде музата ще се завъртя около него белким се накани, ако не се ще разбера че изобщо не е гледал мен, а приятелката ми с големите гърди Flutter
Виж целия пост
# 13
На теб ли ти се случи да те гледат втренчено
Брей, що полезни съвети ще събереш как и кога да сваляш... Wink
По темата - зависи от много неща. Най вече от мен, в настроение ли съм за свалки, женена ли съм или не, зависи с кой съм, зависи от наблюдаващият обект, неговите години и външност......и още много мога да ти изпиша За  или Против.
Виж целия пост
# 14
Ако ме зазяпа някой, решавам че ми се е затъкнала полата в гащите и тичам до огледало да проверя.
и аз така Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия