Ползвали ли сте шезлонг на bertoni?

  • 672
  • 7
Моля мами които са ползвали шезлонги за свойте бебчета за мнение.Днес гледах шезлонг и се чудя дали да го купя, дали бебчо ще иска да лежи в него, абе въобще дали е добра инвестиция.
Виж целия пост
# 1
Ползвах шезлонг на Бертони и съм доволна.Малкия стоеше в него и ми беше удобно да го местя от стая в стая докато свърша някоя работа пред това да разкарвам количката.
Виж целия пост
# 2
Аз имам и то два броя  Wink - оранжев и син; на оранжевия плата е малко по-различен и малко по-некачествен; иначе нямам забележки, ползвам ги от новородени и още седят в тях
Виж целия пост
# 3
Да и много съм доволна. Малкия се забавлява в него с часове  и е много удобен за хранене. Много функционална вещ  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Шезлонгът е много удобна и практична вещ, без значение каква марка е. Може да се ползва за хранене, спане през деня, разнасяне по стаите или просто да сложиш бебето да си лежи в него.
Заслужава си инвестицията.
Виж целия пост
# 5
Да, една от най-удобните и практични придобивки за мен и бебето.
Виж целия пост
# 6
Ползвали сме първите няколко месеца доста активно. Бебчо си стоеше редовно в шезлонга, даже някой път и спеше. Не съм сигурна точно каква марка беше, но едва ли има значение.
Не помня до кой месец обаче го ползвахме, май до към шестия...
Виж целия пост
# 7
Много практична и удобна вещ.Ние ползвахме шезлонг до 10 месечна възраст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия