На море в Равда

  • 3 641
  • 25
Извинявам се ако има много теми за Равда, но сме решили да ходим това лято там на почивка. Това, което прочетох много не ми хареса. Въпросът ми е има ли някой който е ходил това лято там и какво е положението?
Как е плажът, хотелите, въобще всичко? Ние ще ходим с детето, което е на 5 години. И се чудя, а много ми се иска да отида в Равда, или да отида в до болка познатото ми Поморие?
Виж целия пост
# 1
Миналата година бяхме там. Като цяло не ми хареса. Плаж реално в Равна няма /добре поне, че хотела, в който бяхме отседнали беше с  басейн/, има някакво подобие на плаж, почти без пясък . Малко по-добър е между Равда и Несебър.  Направи ми впечатление и че хигиената в градчето не беше на ниво.  SickДетето ми се прибра с разтройство и повръщане. ooooh! С две думи не бих повторила там. Naughty
Виж целия пост
# 2
и ние сме там това лято. не съм ходила в Равда отдавна, но решихме да сме там 2008 Simple Smile моя приятелка за втора поредна година отива там на море с малко дете и е много доволна. надявам се и ние да си изкараме лежерно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
И ние сме на Равда от 21.07, за пръв път ще почиваме там, но чувам и лоши и добри отзиви, като се върнем ще пиша. И ние сме с деца, надявам се да е по спокойно в сръвнение с Приморско където бяхме миналата година.
Виж целия пост
# 4
Не е хубаво... Sad
Миналото лято и тази седмица бяхме там на плаж - еми селения си е още.
А цените им са като на Албена и Созопол.
Иначе за 20-годишни хлапета може би е супер но за хора с деца не е добро място определено...
Така че ако може бягайте оттам Sad Sad
Виж целия пост
# 5
Равда е от местата в които скоро няма да отида пак със сигурност.
Плаж-1,50см на 2м-т.с почти няма.Няма къде да си играят децата.
Цените са високи като за село в което едвам намираш къде да оставиш колата си.
Заведение-имаше едно що-годе свястно ама чакаш по 30мин поръчката.
Не бих се върнала там.
Виж целия пост
# 6
Като слушам, мненията на Reni - pld и МАРИАНКАА, май сме от прецаканите. Все пак мисля, че:
 - все за трима души място ще намерим на плажа!
 - цените в заведенията не ме притесняват особено, както и това че няма къде да паркирам все пак е курорно село, а не София за да трябва да шофирам
 - критериите на всеки за "хубаво" са различни, така, че на мене може да ми харесат местата, които на вас не харесват и обратното
  bouquet
 
Виж целия пост
# 7
Една от почивките ми ще бъде на Равда.Запазили сме стаи в къща-хотел,за 18лв. леглото  Shocked ,което на мен за там ми се струва адски много.На Созопол плащаме толкова,а база за сравнение няма  Peace
Иначе мен не ме притеснява,че е село,защото е на 2 км. от Несебър.С кола сме и без деца,така че когато където решим ставаме и заминаваме.И е ясно,че на плаж там няма да се ходи.
  bouquet
Виж целия пост
# 8
Една от почивките ми ще бъде на Равда.Запазили сме стаи в къща-хотел,за 18лв. леглото  Shocked ,което на мен за там ми се струва адски много.На Созопол плащаме толкова,а база за сравнение няма  Peace
Иначе мен не ме притеснява,че е село,защото е на 2 км. от Несебър.С кола сме и без деца,така че когато където решим ставаме и заминаваме.И е ясно,че на плаж там няма да се ходи.
  bouquet

Не разбрах защо ще спите ( почивате) в Равда, при условие, че ще ходиш на плаж в Несебър и при условие, че цените в Созопол са същите, а база за сравнение няма?!? Нещо не те разбрах?
Виж целия пост
# 9
Съвсем се обърках!  newsm78

То е вярно, че вкус приятели няма, обаче ....
Благодаря ви момичета за отговорите! Аз лично мога и да не ходя на плаж! Предпочитам да има къде да се разхождам и да има какво да гледам!
Накрая ще оставя мъжа ми да реши къде да отидем!
Виж целия пост
# 10
И ние ще сме в Равда, заминаваме на 20.07. ,  мими-марти виждам, че и вие ще сте по това време там.
Според мен е хубаво, там където човек си го направи хубаво. Ние бяхме във Равда преди две години, преди да забременея и си изкарахме страхотно с мъжа ми, ходихме на плаж между Несебър и Равда, самия равденски плаж не знам става ли или не, но нека не забравяме , че всеки човек е с различни критерии за хубава и приятна почивка. На едни може да има хареса в Равда на други не.
Пожелавам на всички приятна и изпълнена с много положителни емоции лятна почивка , където и да е тя.

П.П. Когато се върнем , ще споделя и аз своите впечатления, за тези които ще ходят август месец.
Виж целия пост
# 11
това е снимка от централният плаж в Равда-ако това нещо се нарича плаж #2gunfire

Виж целия пост
# 12
reni-pld съжалявам че ни си прекарала добре и не ми се спори, но това със сигурност не е централния плаж на Равда.
Виж целия пост
# 13
Една от почивките ми ще бъде на Равда.Запазили сме стаи в къща-хотел,за 18лв. леглото  Shocked ,което на мен за там ми се струва адски много.На Созопол плащаме толкова,а база за сравнение няма  Peace
Иначе мен не ме притеснява,че е село,защото е на 2 км. от Несебър.С кола сме и без деца,така че когато където решим ставаме и заминаваме.И е ясно,че на плаж там няма да се ходи.
  bouquet

Не разбрах защо ще спите ( почивате) в Равда, при условие, че ще ходиш на плаж в Несебър и при условие, че цените в Созопол са същите, а база за сравнение няма?!? Нещо не те разбрах?

Миличка,написала съм едната от почивките ни ще бъде на Равда.По простата причина,че не искам 2 пъти да ходя на едно и също място (Созопол),а в Несебър не можахме да си намерим квартира,а хотел под 50-60лв. на вечер няма  Peace
Надявам се сега да съм го обяснила добре Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Откажете се от Равда, докато е време: http://www.factor-bs.com/news-3600.html
 Sick
За да не се чудите после защо децата се връщат болни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия