Подържа температура 37.8/37.9 без хрема.кашлица

  • 4 931
  • 8
Подържа температура без кашлица хрема и каквито и други симптоми снимка правих изследвания всичко е в нормите на 4Год сме
Виж целия пост
# 1
 newsm78 много странно,да не е нещо от жегите.Лекарите какво казват?Отидете на зъболекар,моята дъщеричка вдигна температура и се оказа гноена торбичка в устата.Също нямаше никакви симптоми.
Виж целия пост
# 2
лекарите вдигат ръце и казват не знам.Миналата година пак вдигаше температура в продължение на две седмици без повръщане хрема и каквито и да е други симптоми и пак същото казаха
Виж целия пост
# 3
И ние сме така от 2 дни.Утре ще видим каква диагноза ще ни поставят. Tired
Виж целия пост
# 4
Вирусната пневмония често протича така. Не се плаши, а идете при лекар, на когото наистина имаш доверие. Даже после отидете и при друг за второ мнение.
Виж целия пост
# 5
Не ни се е случвало,но това е ужасно.Дано да откриете от какво е по скоро,защото това е много мъчително да знаеш че нещо не е наред,но да не знаеш какво.Дано да е само от горещините.Вечер когато е по хладно пак ли има температура.

Извинявай че така те разпитвам,но ще питам нашия лекар не се ли е сблъсквал с такова нещо.
Виж целия пост
# 6
Моята дъщеря подържа вече втори месец 37,2.Изкара кътник и за няколко дни спря.Сга е отново така.Ходихме на лекар.Пускахме кръв,урина,захар и какво ли не нищо.Зъби!Педиятъра каза да спра да я меря.Но аз не мога.Четох че има хора който по принцип са си с нормална температура до 37.3-4 но аз се притеснявам.Може и от жегите да е.Знам че Т не се мери след сън и игра!
Колко време подържа тази Т.?
Виж целия пост
# 7
Моят син имаше такава тепература миналата година.Наложи се да влезнем в болница за да направят необходимите изследвания.Оказа се,че има начална форма на отит на дясното ухо.
Виж целия пост
# 8
днес ходехме пак на болницата заболя го пишката и бяхме при хирурга оказа се че не е забелена както трябва имаше доста сълзи но всичко мина добре надявам си от това да е температурата момченцата трябва да се водят на 1год на хирург но в малкия град кои да ти каже
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия