Цветни хладилници

  • 8 785
  • 14
Някой да знае къде може да се намери такъв цветен хладилник?   http://nashdom-bg.com/read.php?name=inter-7&lang=bg
Виж целия пост
# 1
Да, отиваш в Домко или Бриколаж, купуваш си яркочервено фолио, запряташ ръкави и се надяваш да си достатъчно сръчна, за да си облепиш майсторски хладилника. Grinning

ПП: Всъщност не се шегувам.

Още един ПП: Продават бои под формата на спрей. Има за всякакви повърхности. Аз специално бих си взела от тези за автомобили.

Виж за падащото легло от тази картинка нищо не мога да кажа. Изпълнението му е направо майсторско.
Виж целия пост
# 2
И аз искам да облепя нашия хладилник с фолио,някой има ли идея колко горе-долу метра ще ми трябват? newsm78
Виж целия пост
# 3
SMEG е марката на машината от снимката, но не знам кой е вносителетя за Бг, за да ти помогна.
Ако им разгледаш сайтовете за чужбина и цените те устройват, си мисля, че с малко повече питане може и да успея да съм ти от полза.
Виж целия пост
# 4
Ами да фолиото май е най-добрия вариант, за да се сдобия с цветен хладилник. Намерих в нета един руски сайт с цени и този хладилник излизам към 2000лв., което според мен не си заслужава заради единия цвят.
Виж целия пост
# 5
Да, май с фолио е най-евтино и ефектно. Аз си облепих стария хладилник и стана супер, закачлив. Ето, една снимка от преди година, не е мръднало фолиото нито е избеляло, нито се е скъсало въпреки усилията на сина ми да го съсипе:
Виж целия пост
# 6
  Estell-много весел хладилник е станал,спомняш ли си колко фолио ти беше необходимо?
Виж целия пост
# 7
  Estell-много весел хладилник е станал,спомняш ли си колко фолио ти беше необходимо?

Ами то зависи от големината на хладилника, моя е среден вариант. Ами по-памет май ми отидоха към 3 рула и остана малко. Но този тип окраски фолиа са по тесни (май бяха 60см.) и затова. Не излезе никак скъпо.
Виж целия пост
# 8
Estell, много ти е хубаво хладилничето.

И не стряскай radost24 с тия три рола, че ще вземе да се откаже.

radost24, зависи от това колко е широко фолиото, което си избрала. Има по 90см, и предполагам ще покрие цялата страна на хладилника, затова ще ти трябва по една дължина за страна. Например, ако хладилникът ти е висок 2м, ще ти трябват по 2м за трите страни на хладилника.
Ако фолиото е по-тясно, ще ти трябват 2*2м за всяка страна.
Виж целия пост
# 9
Estell, много ти е хубаво хладилничето.

И не стряскай radost24 с тия три рола, че ще вземе да се откаже.


Тези рула са по-тесни 60см. и доста по-малък метраж от стандартните, и по-скъпи, заради окраската, като купувах имаше и окраска зебра, но имаха само 2 рула и нямаше да ми стигнат.
Виж целия пост
# 10
Супер си се справила Estell!:) Наистина е доста ефектно. Браво! Сериозно се замислих... Laughing
Виж целия пост
# 11
Благодаря,момичета,моят е горе-долу като на  Estell .
Виж целия пост
# 12
ей ,че весел хладилник  Party и моя е с фолио ама е като мраморен
Виж целия пост
# 13
Снимката на тази кухня е предложена от една мама в темата за кухните. Мисля, че хладилникът е направен точно с червено фолио.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306248.0

Кухнята е на  suzi_a

Виж целия пост
# 14
Еха , много весели снимки сте показали . Аз наскоро бях залепнала по един черен и огледален хладилник , за марка ще ви излъжа , но тези идейки ми пасват  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия