До мамите, които дават мляко Фризопеп

  • 503
  • 2
Моля ви ми кажете какъв е редът за изписване на млякото Фризопеп по здравната каса, защото аз го купувам и една кутия е 22 лв. а ми е за 4 -5 дни. Детето ми е с атопичен дерматит и до скоро я кърмех, но вече я отбих и алергологът ми каза да започна с това мляко. Днес в аптеката разбрах, че може да се изпише с рецепта. Моля Ви който е с моят случай да ми каже.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Питай тук, със сигурност ще ти отговорят.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=16.0
Виж целия пост
# 2
Аз храня с Фризопеп моя син от както стана на месец, но едва днес си взех първите две кутии по здравната каса.
Процедурата е дълга и изнервяща. Не видях от къде си. Аз съм от Бургас и се наложи да ходим до Варна, да ни приемат в болница, да поставят диагноза и гастроетеролог да изпише протокол за млякото. Първо си вземи направление от педиатърката за гастроетеролог, след това той ще задвижи нещата, но...като гледам линийката в подписа ти детето е на 10 месеца, а протокола е за три месеца, но до годинката на детето. Т.е. май сте закъснели Thinking Все пак говори с педиатърката и проучи нещата. На нас ни казаха, че това ще ни е(само този протокол за 10 кутии на месец).
Дано се включат и другите мами, но аз ти казвам през какво минахме за 10лв. намаление. Все е нещо, но е много сложно, особено ако не си от София, Пловдив или Варна.
Ако имаш други въпроси питай, ще опитам да помогна. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия