пак за тестовете за овулация

  • 3 793
  • 12
Здравейте, вече втори месец правя тестовете за овулация, и все тестовата ивица ми е по-бледа от контролната SadНаправо ми писва. Странно ми е  обаче друго, когато започна с тестовете ,тестовата ивица почти не се забелязва, след това става по наситене, остава така два дни, и след това пак почти не се забелязва ThinkingТа вземам да се чудя възможно ли е  въпреки че не е наситена колкото контролната в тези два дни когато е по-наситена да показва предстояща оволация ThinkingВие момичета как мислите, възможно ли е? Thinking
Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Същата работа и при мен, вече втори месец от както съм започнала с тестовете. Чета, че и при други момичета се получава. Според БТ овулацията ми е в деня, след деня с най-наситена втора чертичка. Чудя се, дали е възможно хормоните ми нещо да не са наред  newsm78.
Виж целия пост
# 2
Ако и двете ползвате тестове Овю направо ще започна да си мисля, че проблема е в тях. Преди няколко месеца ги използвах и аз и все беше по-бледа чертата, като изключа един, който погледнах и след 10-тте минути за отчитането и тогава беше по-наситена от контролната, но пък в опътването пише, че трябва да се отчита до 10-та минута. За това си ползвам само Клиър ову тест - там ми се струват по-отчетливи нещата, появяват се по-бързо чертите, не са толкова ярки колкото на овю-то, но се вижда достатъчно добре и съвпада с всичките ми други субективни усещания, т.като не меря температура.
Виж целия пост
# 3
Момичета и при мен Овю не отчита, а миналия месец с друг тест(забравих му името) имах категоричен положителен резултат за ову. Така, че проблема май не е в нашия телевизор! Може би е от марката. Аз лично повече няма да си взимам Овю...  Hug
Виж целия пост
# 4
Ако и двете ползвате тестове Овю направо ще започна да си мисля, че проблема е в тях.
Да, аз ползвам Овю. Като кажа в аптеката, че искам тестове за овулация направо Овю ми дават.

Момичета и при мен Овю не отчита, а миналия месец с друг тест(забравих му името) имах категоричен положителен резултат за ову. Така, че проблема май не е в нашия телевизор! Може би е от марката. Аз лично повече няма да си взимам Овю...  Hug
И аз няма повече да взимам Овю в такъв случай.
Виж целия пост
# 5
Не знам защо пробутват Овю-то в аптеките, аз изрично си искам Клиър ову. Е, бъркат си някъде по шкафовете, за да го изкарат, но го имат. Може би Овю има по-представителна опаковка. Но според мен не се справят с отчитането.
Виж целия пост
# 6
И мене Овюто ми даваха само отрицателни месеци наред. В такава паника ме бяха хвърлили. После при прегледи се оказа че си имам овулация ,  когато тъпия тест ми дава бледа черта, тоест отрицателен.
Виж целия пост
# 7
При мен сигурно ОВУ отчете само КЛЕАР ОВУ ТЕСТ.
Факт е, че и за първи път започнах да го правя от 10-ия ден и той отчете наситена втора чертичка (това в месеца в който забременях).
Предните три месеца, като ходих на фоликуметрия и паралелно с това си правех тестове за ОВУ - нищо не засекох с тестовете (не помня какви ползвах  newsm78 )
Спомням си, че съм си правила по 3 теста на ден и трите показваха различно наситена втора чертичка.
Моята препоръка е - неразчитайте ОВУ-ти ви да е винаги около 14-ия ден. Изхабете още 5-6 лева и започнете от по-рано, от 8-9-ия ден с тестовете.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, да ви помоля за малко помощ Embarassed.Нямах цикъл 3 месеца изписаха ми Оргаметрил (2 по 1)и ми дойде днес -кога да започна с тестовете за овулация . Blush
Виж целия пост
# 9
Здравейте, да ви помоля за малко помощ Embarassed.Нямах цикъл 3 месеца изписаха ми Оргаметрил (2 по 1)и ми дойде днес -кога да започна с тестовете за овулация . Blush

На указанието на тестовете обикновенно има таблички, според дължината на цикъла ти, кой ден да ги започнеш. Някой имат овулация на 10ти ден, други на 18 ден.
Виж целия пост
# 10
И при мен Овю не показаха овулация! Заложих на Клиър, но и те имат някакви фалшиви. Като взех за първи път Клиър ову тогава овулацията ми се оказа малко по-късна, взех втора опаковка, за да не пропускам дни за тестване и външния й вид беше различен. Сега си пазя втората, защото там и контролната и тест линията си бяха съвсем нормални. Като взимах Клиър от аптеката първо ми предложиха Овю и аз отказах, а аптекарката се обърна и каза "ооо тогава ги връщам, щом не стават за нищо" , защото аз точно така се изразих Wink
А колкото до това, ако винаги имате бледа черта, просто събирайте тестовете и ги сравнявайте. Овулацията е в дена след най-наситената черта, дори да е бил отрицателен теста.  Peace
Виж целия пост
# 11
Тези Овю тестове за нищо не стават.Отпреди когато следях овулацията с тях винаги ми показваше втора бледа черта,а аз съм имала овулация и престанах да ги ползвам,фоликуметрията си остава най-точния метод .
Виж целия пост
# 12
Здравейте, вече втори месец правя тестовете за овулация, и все тестовата ивица ми е по-бледа от контролната SadНаправо ми писва. Странно ми е  обаче друго, когато започна с тестовете ,тестовата ивица почти не се забелязва, след това става по наситене, остава така два дни, и след това пак почти не се забелязва ThinkingТа вземам да се чудя възможно ли е  въпреки че не е наситена колкото контролната в тези два дни когато е по-наситена да показва предстояща оволация ThinkingВие момичета как мислите, възможно ли е? Thinking
Благодаря предварително Simple Smile
Момичета, и аз имам подобен проблем с марката Oview- 5 теста за към 5лв., нито един път не показаха силно изразена втора чертичка #Cussing out все се кьориш за втора бледа.
Слава Богу ,че си купих Clear Ovu test- малко по-скъп около 10лв., но с него нямах тоя проблем наистина отчита с ярка наситена 2 линия.Сега него ползвам въпреки ,че още няма резултат Cry
дано скоро всички да видим 2 чертички ,но на теста за бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия