Cangaroo Excess или Carerra?

  • 6 400
  • 25
Спряла съм се на тези два модела,но още не съм решила кой точно.Струва ми се,че Ексеса е по-маневрена и лека.Ще очаквам мненията ви и за двете колички.
Виж целия пост
# 1
Аз имам Ексцес и съм много доволна !! Не е тежка, маневрена е, събира се без проблем в колата.

А Кенгуру Карера - да знаеш, че като се сгъне е много обемна, ама наистина много обемна, да не се окаже, че не ти се побира в багажника !! Като си избирах количката видях за какво чудо става дума !!Иначе и тя не е лоша, въпрос на вкус !

Определено препоръчвам мойта количка  Hug
Виж целия пост
# 2
А като килограми колко е знаеш ли?Аз в началото ще я ползвам с зимния кош,че сме още малки за другия,въпроса ми е спрявяш ли се сама с количката и бебето?
Виж целия пост
# 3
Ееее, тъкмо щях да се възмущавам кой ми плюе "колата", пък то ставало дума за комшията! Девойки - Карера има и на Хане /Джейн и казват непросветените/ и в първия момент помислих, че става въпрос за техния модел. Уточнявайте!
Не ги знам количките, но мен ако питате - залагайте на колкото се може по-големи колелца, освен ако не живеете в Щутгарт или Лондон! Успех! Peace
Виж целия пост
# 4
аз ползвам карерата. изключително лека, много маневрена. в момента и аз ползвам зимния кош и е много просторен. но както казва зайче мече дори и сгъната е безумно голяма. слагаме я на предната седалка и едва има място за мен и бебо на задната. само заради това съжалявам, че я взехме, докато според мъжа ми това е чудесен повод да си сменим колата.
Виж целия пост
# 5
Незнам колко си силна, имам предвид в ръцете, защото тук чета за жени които смятат че и 6кг. количка е тежка. Еми като килограми я дават около 12. Но не съм много сигурна. Не е от най-леките, но е с много голям кош за покупки. Но и с препълнен кош се бута лесно. Аз наистина се справям сама и с детето и с количката, тъй като се сглобява на 2 пъти - първо отваряш алуминиевата рамка, после слагаш отгоре коша, после детето в него и си готова. Минавам с нея през неравности, тротоари, даже на плажа ходихме с нея - супер е ! Преди да я купиш пробвайте я в магазина като сложиш детето вътре и прецени дали ти е добре. Побира се и в малките асансьори, незнам обаче колко ще я носиш на ръка. Така че те съветвам да я пробваш като каране, и да си я сложите в колата да видите как се побира, че какви гледки съм виждала направо нямам думи.
Успех !
Виж целия пост
# 6
аз ползвам карерата. изключително лека, много маневрена. в момента и аз ползвам зимния кош и е много просторен. но както казва зайче мече дори и сгъната е безумно голяма. слагаме я на предната седалка и едва има място за мен и бебо на задната. само заради това съжалявам, че я взехме, докато според мъжа ми това е чудесен повод да си сменим колата.

Мъжът ти е прав  Peace Иначе наистина и твойта количка е хубава, но си има голям недостатък -  излиза много скъпа покупката - нова кола + количка  Crazy
Виж целия пост
# 7
Ееее, тъкмо щях да се възмущавам кой ми плюе "колата", пък то ставало дума за комшията! Девойки - Карера има и на Хане /Джейн и казват непросветените/ и в първия момент помислих, че става въпрос за техния модел. Уточнявайте!
Не ги знам количките, но мен ако питате - залагайте на колкото се може по-големи колелца, освен ако не живеете в Щутгарт или Лондон! Успех! Peace

Незнаех че има повтарящи се имена !
И аз съм на това мнение - ако можех и гуми от кола щях да сложа. Количките с малки колелца са за МОЛовете Wink  Money Crazy
Виж целия пост
# 8
аз ползвам Cangaroo Excess,избирах я много дълго време,предвид това ,че колата ,която карам е много малка и количката трябваше да се събира в нея.Изключително доволна съм от този модел,досега не съм имала никакъв проблем,както преди мен са писали лека,маневрена и много удобна за детето.Препоръчвам ти я горещо!
Виж целия пост
# 9
Имам въпросче за въпросните два модела на Cangaroo.Кошчетата падат ли напълно хоризонтално за новородени.Аз ще раждам края на октомври някъде и зимния кош май ще ми е излишен.Та ми се щеше кошчето да пада напълно.
Виж целия пост
# 10
Имам въпросче за въпросните два модела на Cangaroo.Кошчетата падат ли напълно хоризонтално за новородени.Аз ще раждам края на октомври някъде и зимния кош май ще ми е излишен.Та ми се щеше кошчето да пада напълно.

   Няма такъв филм зимен кош - коша е за новородено, защото в първите месеци трябва да лежи на равна и твърда повърхност заради гръбначния стълб Peace
Виж целия пост
# 11
Нямат напълно легнало. Мисля, че почти на всички колички с този дизайн летният им вариант няма. И аз мисля, че е много по-удобно с кош за новородено.
Виж целия пост
# 12
Определено летните седалки нямат вариант напълно легнала позиция. Тези които имат такава опция са с други марки. А наистина хората са измислили кошовете за новородени точно за новородени !! Peace
Виж целия пост
# 13
Е да де ама на мен ми се струва, че с кошницата ще е по лесно отколкото с коша за новородено.А и реално погледнато ще се използва само 5-6 пъти, защото зимата не се излиза често, а до пролетта ще порастнем достатъчно за леко свито положение.
Поне така си мисля де.
Иначе определено Excess ми харесва повече като дизайн, а и ми грабна окото от веднъж
Виж целия пост
# 14

Иначе определено Excess ми харесва повече като дизайн, а и ми грабна окото от веднъж

Отиди да видиш новите модели...има много по-леки и красиви  PeaceАз засега се спрях на вижън модела.Благодарение на коланите коша за новородено се трансформира в летен и е супер маневрена и лека. Peace

http://www.-spam283-/rw/items/MoniVision-cangaroo-vision.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия