Мислите ли си най-лошото?

  • 3 763
  • 56
Когато някой ваш близък е на път и не се обади в уговорения час,че е пристигнал...и не отговаря на вашите позвънявания...мислите ли си най-лошото?Аз-да!Мъжът ми нон стоп пътува,и ако не ми вдига телефона,се побърквам!Не искам да мисля лоши неща,но как...на фона на всичко това,което става по пътищата ни?Не мога да мисля - да,сигурно му е паднала батерията,или просто не си чува телефона....Представям си какви ли не картини...Той твърди,че с "черните" си негативни мисли предизвиквам съдбата,не дай Боже!Ами когато детето ми порасне?Когато иска да излиза да играе само?Или да ходи насам натам след училище с приятелчета?Тогава сигурно ще откача тотално,ако закъснее или не вдига мобилния...   Допускате ли вие такива негативни мисли и как се справяте с тях?

 
Виж целия пост
# 1
... И аз съм така като теб  Sunglasses но от скоро си налагам да не мисля черногледо,  има доза истина в това което ти казва мъжа ти  Wink
Цитат
че с "черните" си негативни мисли предизвиквам съдбата

Не трябва да сме негативни и черногледи , по скоро трябва да гравитираме м/у реализма и позитивното  Peace


Древната мъдрост гласи: „Няма болести, а само неправилно мислене”


Малко лазхвърляно се изказах  Wink , затова ето една статийка http://www.xnetbg.com/new/content/view/219/115/1/2/
Виж целия пост
# 2
Помните ли една песен..
Forever young?

Там се пее '' ..Hoping for the best but expecting the worst..''
И аз така.
Виж целия пост
# 3
От както имам деца, да, винаги мисля най-лошото. Confused
Виж целия пост
# 4
Да ме стигне не това, което мисли майка ми,
а това, което мисли мъжа ми!

Амин, дай Боже!
Виж целия пост
# 5
В такива моменти, последното, което се опитвам да правя е да си мисля най-лошото ...
Просто се опитвам всячески да го прогоня  ....  поглеждам мислено нагоре ,  цялата ми душа отправя една силна молитва.
Има неизбежни неща , дай боже господ да е милостив и да ни пази !  Praynig Peace

Да ме стигне не това, което мисли майка ми,
а това, което мисли мъжа ми!

Амин, дай Боже!

 Joy .... ах , мръсница !  Blush
Виж целия пост
# 6

Мръсница-мръсница, ама тайничко включи този текст в молитвите си...  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
От както имам деца, да, винаги мисля най-лошото. Confused
И аз така!На моменти се усещам и се опитвам да спра да мисля лоши работи,но понякога изпадам в паника за нищо!
МИсля,че имаше такава поговорка:Дано никога не ти се случи това ,което мисли майка ти!
Виж целия пост
# 8
Мисля си.
Виж целия пост
# 9
Лошите вести бързо идват.

Опитвам се да мисля винаги позитивно и да отхвърля всякакви такива Черни мисли.
Виж целия пост
# 10
Лошите вести бързо идват.

Опитвам се да мисля винаги позитивно и да отхвърля всякакви такива Черни мисли.

И аз така. Забранила съм си лоши мисли.
Това, което мислиш, е това, което ти се случва.
Виж целия пост
# 11
Непрекъснато си мисля най-лошото.
Виж целия пост
# 12
От както имам деца аз също си мисля най-лошото.Особенно ако някой е на път да не ви казвам
какви мисли ми се въртят в главата.
Виж целия пост
# 13
O, аз по принцип много се психясвам, когато не ми вдигат телефона. Но много често аз не го вдигам. Надявам се майка ми да е претръпнала Blush

Сега ще дойде някой с куп изследвания, доказващи, че това е заложено на всички жени още от едно време, когато съблезъби тигри са гонели мъжете им. Примерно.  Crazy
Виж целия пост
# 14
Факир съм по мисленето на лоши неща, но  гледам да ги избягвам и в мислите си, за да не ги провокирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия