за цикъла след раждане

  • 2 434
  • 15
Момичета, да ви питам дали на някоя от вас се е случвало подобно нещо:
родих преди близо 3 месеца, кърмя, не ми е дошло още. Проблемът е, че от време на време имам съъвсем леко кървене, то даже не е червена кръв, ами по-скоро като розово течение, но е спорадично, и после не ми идва, нито се усилва...притеснявам се, а моята е в отпуска 1 месец!
Виж целия пост
# 1
Иди при друг лекар.
Най-вероятно е от хормоните.
Виж целия пост
# 2
Твоята гинеколожка като е в отпуска ,има и други лекари.  Peace
Виж целия пост
# 3
Нормално е ако  кърмиш да не ти идва изобщо цикъл , но ако се тревожиш за това течение обади се на друг лекар и си запиши час .
Надали форума ще ти е от голяма помощ.
 Hug и дано всичко да е наред ( както си и мисля че е между другото  Thinking)
Виж целия пост
# 4
Твоята гинеколожка като е в отпуска ,има и други лекари.  Peace
Правилно!
Виж целия пост
# 5
Направи си консултация с друг лекар.
Виж целия пост
# 6
Най-добре отиди при друг лекар, докато твоята се върне от отпуска. Peace
Виж целия пост
# 7
И аз те съветвам да направиш консултация с друг лекар. Не отлагай, за собствено успокоение.
Виж целия пост
# 8
И аз имах леко кървене докато кърмех. Бях се притеснила и отидох на лекар. Каза ми, че матката ми е наред. Можеше да ми изпише хормонални таблетки за регулиране на кървенето, но понеже тогава кърмех не ми изписа нищо. Кървенето спря от самосебе си.
Виж целия пост
# 9
На моя позната и дойде цикъла около година след раждането, в момента, в който и намаля кърмата /но не е спряла да кърми още - по малко, но има кърма все още, а детето е на година и месец някъде/. Преди това никакви наченки на цикъл не е имала.
Виж целия пост
# 10
Това, че още не ти е дошло, щом кърмиш, не е притеснително. Но лично мен, въпросното розово течение би ме разтревожило, дотолкова, че да потърся гинеколог.
Виж целия пост
# 11
И на мен ми се случи така,но още не съм отишла на преглед Embarassed
Виж целия пост
# 12
Може да е хормонално и да не означава нищо, но може да е всичко, вкл. и някои доста неприятни неща Confused Прави ли си ПАП тест след като спряха лохиите? Това е задлжително! Ако не си, действай веднага!
Виж целия пост
# 13
записах си час вече за друга, че така мие притеснено, макар че въпросното течение днес го няма..Не, не съм се вясвала пред гинеколога след раждането, та време е вече.
Виж целия пост
# 14
На мен ми дойде веднага щом спрях да кърмя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия