Подарък за 50-годишнина на мъж

  • 4 831
  • 5
Момичета, не знам доколко темата е за тук.
Моля за помощ, защото нямам никакви идеи  Confused
Все пак на 50-годишнина не може да се купи какво да е, а от друга страна не искам да е нещо безсмислено, което да трупа прах.
Виж целия пост
# 1
........ а от друга страна не искам да е нещо безсмислено, което да трупа прах.

Тогава просто попитай от какво има нужда  Wink
Миналата година свекъра празнува такъв юбилей и сподели какво би му вършило работа, а приятелите му прецениха какво могат да му вземат.
Част от подаръците бяха- хубав часовник, електрическа самобръсначка (толкова много искаше да има такова чудо, но не му се даваха пари, като не беше сигурен до колко ще му върши работа), кожени портфейл, чантичка, колан..........
  bouquet
Виж целия пост
# 2
ние подарихме на свекър ми часовник и въдица  Simple Smile много се зарадва човека  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета  Hug
Илияна, знаеш ли каква електрическа самобръсначка му купиха в крайна сметка и дали е доволен?
Питам, че и мъжа ми много иска  Mr. Green
Виж целия пост
# 4

Илияна, знаеш ли каква електрическа самобръсначка му купиха в крайна сметка и дали е доволен?
Питам, че и мъжа ми много иска  Mr. Green

Ами Филипс е, с три глави, но е по-евтиния модел. Около 120 лв е тази, но лошото е че не й се мие главата под течаща вода. Има батерия, зарядно, може и директно включена в контакта да се ползва.  Модел не мога да ти кажа  Rolling Eyes
Има по-готин модел, който е водоустойчив, но е около 500 лв някъде.
Да ти кажа доволен е, много се кефи, че вече не жули с ножчето и се бръсне всеки ден  Laughing
Виж целия пост
# 5
Миналата седмица на 28.06 свекъра ми направи 50г. и ние с мъжо си бяхме решиле че ще му вземем скъп подарък и тъй като той много обича да носи часовник и решихме че ще му вземем часовник /голямо избиране беше,моя мъж ве едно на него си го вземеа/ Laughing,свекъра ми много му се зарадва защото той иска да има скъп часовник /защото все си взема някъкви за по 20-30 лв и се се пълнят с вода,защото той не го сваля от ръката си въобще/,но и се му се досвидяват пари.Та му взехме много хубав часовник на Ориент за окола 550лв. Беше много радостен че така го изненадахме с такъв хубав подарък и най вече нещо което найстина много го искаше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия