Имам си партия!!!

  • 1 411
  • 27
Здравейте!!!

Е не е точно моя,но се намерихме с едни страхотни,позитивни и градивни хора,и сега я създаваме.

Ако някой иска да вземе участие с каквото и да било,нека ми пише на лични!

Всичко зависи от всички нас!!!

Дори и от хората на които няма да се харесаме!Дерзайте!!!
Виж целия пост
# 1
   Искам  да членувам в партия,която за няколко дни да разкара колите от тротоарите,да сложи по един полицай на всяка пешеходна пътека и да уволни половината администрация,а другата половина да накара да работи!
Виж целия пост
# 2
Само за София ли ?
Виж целия пост
# 3
Дай повече информация - къде стоите спрямо политическия център, каква ви е идеологията и т.н.

Във форума позволени ли са партийните агитации?
Виж целия пост
# 4
Партията с каква ориентация е? Дясна или лява?

Какво лежи в основата на платформата ви? За какво точно ще се борите?
Въпросите ми са сериозни.
Виж целия пост
# 5
   Искам  да членувам в партия,която за няколко дни да разкара колите от тротоарите,да сложи по един полицай на всяка пешеходна пътека и да уволни половината администрация,а другата половина да накара да работи!
Това въобще не е невъзможно,но зависи и от теб!Има си закони и ако те бяха спазвани последните 20 години,нямаше да имаш въпросните искания.Звуча като на предизборен митинг,но точно това проклето застрояване в София,и липсата на места в ДГ,ме провокираха да стана партиика.А нещата са свързани.


Феме не само за София естественно.Цяла България има нужда от промяна.
Виж целия пост
# 6
Дай повече информация - къде стоите спрямо политическия център, каква ви е идеологията и т.н.

Във форума позволени ли са партийните агитации?
Ми не съм сигурначе може да се агитира за партия,за това не давам повече информация.Аз не агитирам никого.Търся хора които искат да направят нещо.Но нещо градивно,пък и тя платформата,и всичко останало зависи отново от хората които са в нея.
Виж целия пост
# 7
Партията с каква ориентация е? Дясна или лява?

Какво лежи в основата на платформата ви? За какво точно ще се борите?
Въпросите ми са сериозни.
Довечера ще вми пиша на лични,ако наистина искате.
Виж целия пост
# 8
Така както представяш  нещата, звучи все едно си търсите четвърти за белот. За кво ще се борите? "За промяна" не е достатъчно....
Виж целия пост
# 9
Ми пиши ми и на мене Hug
Щом е за детските градини  Joy
Но не обещавам да се включа, защото партиите не ме влекат
Виж целия пост
# 10
Аз пък искам да се включа. Искам най- накрая нещо да се случи. И, ако това нещо стане с моя, макар и съвсем малка, помощ, ще е още по- добре. Пиши ми. Писна ми да мълчим.  Peace
Виж целия пост
# 11
Дай по- конкретно!
За какво става въпрос,
не ни хвърляй в размисъл,
защото имаме богата фантазия!
Виж целия пост
# 12
Бедни ли сте?Много ли сте бедни?Защото ако трябва и вас да забогатяваме...
Виж целия пост
# 13
Така както представяш  нещата, звучи все едно си търсите четвърти за белот. За кво ще се борите? "За промяна" не е достатъчно....

Е, ти пък... Че за какво се борят всички партии?
Все за едно и също, само думичките разместват.
Виж целия пост
# 14
Аз пък искам да поздравя Червена шапчица.
Чела съм я в други теми, оставам с впечатлението, че не иска само да мрънка и да се оплаква, а да се опита нещо да направи, да промени!
Знам, звучи наивно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия