Болка при допир

  • 952
  • 4
Здравейте!
Тези дни забелязах,че започна да ме боли кожата при допир все едно е изогрена,но не е.Няма никакви наранявания или ожулвания,или каквито и да е било нарушения.Започва от показалеца на дясната ръка,като от края му до края на китката болката е най-силна (само при допир),има силна болка и на възлгавничката на показалеца,след което болакта китка до лакът намалява,после се извива от външната страна на ръката(най-дясно) и там се усилва и продължава нагоре като почти намалява.Стига до рамото там боли като в китката и малко по-нагоре вече спира.Това е от 2 дни.

От преди няколко месеца започнах да усещам нещо като болка и долу в лявата част,къде е края на крака отгоре.Като в последно време взе да е постоянна и имам дискмофорт докато вървя.

Същото е и от десният крак,но там понякога просто изведнъж се появява и кракът ми е като подкосен,все едно се е скъсил и просто пропадам.

Трудно ми беше да обясня,дано сте ме разбрали.Начертах и за по-лесно. Sad

Надявма се да ми помогните или да ме посъветвате какъв специалист да посетя.

На 16 съм.

http://img123.imageshack.us/img123/8236/59202600zm4.jpg

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
1во отиваш при личният лекар. Правиш консултация и той то насочва към специалист.
Аз имам невралгия и понякога ме боли по описаният от теб начин - при допир, от едната страна.
Но за жалост съм само инж., диагнози не мога да поставям Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Скоро да си боледувала от някаква инфекция ? Отивай на лекар !
Виж целия пост
# 3
Момче съм Simple Smile

Не,не съм от 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 4
Нерв лесно се възпалява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия