Не мога да я успокоявам

  • 748
  • 8
Дъщеря ми напоследък реве вечер.Аз я взимам и не се успокоява ,а продължава да реве.Ако я вземе мъжа ми или баба и,спира.Много ми е странно защо е така.На вас случвало ли се е?
Виж целия пост
# 1
Дааааааа,и на мен ми се е случвало и то неведнъж CrazyДори бях почнала да си мисля че дъщеря ми ме мрази и ревях като магаре за това Mr. GreenСпоко недей да се притесняваш и да си внушаваш глупости както мен.Ще спре да го прави от само себеси Wink
Виж целия пост
# 2
Това е някакво моментно настроение, не се притеснявай и при нас го имаше този момент. Ту искаше само аз да и слагам памперса, ту баща и.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ще се оправи , още колко пъти има да изпада в подобни настроения ......
Виж целия пост
# 4
Да, случвало ми се е когато аз съм изнервена, притеснена или ядосана! Според мен децата усещат тези наши състояния и много по-лесно може да ги успокои човек, когато той самият е спокоен!  Peace
Виж целия пост
# 5
При нас се случва доста често. Понякога се успокоява само в моите ръце, друг път търси баща си. Мисля че няма нищо лошо в това, все пак и двамата сме и родители и е нормално да търси утеха от и двамата. А и сто процента е различна прегръдката на тати от тази на мама. Въпрос на настроение и желание.
Виж целия пост
# 6
А колко е голямо детето?
Виж целия пост
# 7
На колко е малката?Може да са колики или да сънува нещо newsm78
Виж целия пост
# 8
snasho, промени ли се ситуацията при вас?
Ако не, започни да и пееш , каквото и да е! Измисляй си ако нищо не ти идва на ум.
И за нищо на света не ми казвай, че пееш фалшиво! Това не е от значение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия