ДМК и АМ

  • 650
  • 4
Дъщеря ми АМ не пие от поне два-три месеца вече. Слагайки го във всяко хранане, се опитвам да й докарам някаква минимална дневна доза. Сега тръгнахме на детска кухня и понякога на обяд й давам само супата със сухар.
Въпросът ми е - мога ли в млечната супа (която е с прясно или кисело мляко) аз да добавям АМ?
Виж целия пост
# 1
1. По мое мнение сте малки за детска кухня.
2. По принцип можеш да добавяш АМ, но променя вкуса в сготвени манджи, супите стават леко сладки.
Виж целия пост
# 2
ако яде всичко, включително плодове и зеленчеци не е нужно да слагаш АМ а и наистина променя вкуса на супичката и в последствие може да свикне и по-нанатък да отказва да яде несладки ястия.ако искаш допълнително да я "подхранваш" може педито да ти изпише някакви добавки,ако има нужда де Peace
Виж целия пост
# 3
Въпросът ми е - мога ли в млечната супа (която е с прясно или кисело мляко) аз да добавям АМ?

Може, но няма смисъл. щом е на кухня, значи яде доста неща, които са за около годинка, така че може просто да опиташ с кисело мляко  Peace
Виж целия пост
# 4
Въпросът ми е - мога ли в млечната супа (която е с прясно или кисело мляко) аз да добавям АМ?

Може, но няма смисъл. щом е на кухня, значи яде доста неща, които са за около годинка, така че може просто да опиташ с кисело мляко  Peace
не иска кисело мляко !  Sad Повдига й се  ooooh! със захар, без захар, с пюре, с плод - НЕ !
Иначе за сега смятам да давам само на обяд или супата (със сухар и АМ) или основното с месо. Останалите хранения са ни по-бебешки с каши, пюрета, АМ с бисквити .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия