Козметика Natural being

  • 5 614
  • 22
Чували ли сте за тази козметика?
Ето и сайт http://web.orbitel.bg/jorge/nb/nb_bg/products.htm
Какво е мнението ви за нея?
Виж целия пост
# 1
Сега разгледах сайта - цените са адски високи ooooh!
Виж целия пост
# 2
на мен ми се струва добра и смятам скоро да я пробвам. изглежда, че в България няма голям избор на козметика, която помага без да вреди, но това е една от малкото такива. може да е по-скъпа от конвенционалната козметика (и има защо), но не мисля, че е по-скъпа от "добрите" марки, наблъскани с парабени, консерванти (различни от витамин Е) и какво ли още не... моят крем на Певония не е по-евтин, а се оказа далеч не толкова безвреден, колкото се рекламира да е марката.
ако вече си ги пробвала, моля те, сподели впечатления. и аз ще го направя веднага щом се впечатля  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не съм чувала, за първи път я виждам !?  newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз я ползвам от около 8месеца, много е хубава и икономична. Почистващия гел го купувам на около 4-5 месеца, а крема и тонизиращия гел все още са на половина, понеже напоследък не ги ползвам.
Виж целия пост
# 5
Да се включа и аз  Grinning (... теоретично запозната, за сега)
Все още не я ползвам, но съвсем скоро възнамерявам да започна. От няколко дена чета из нета за натурална, био или ограник козметика и най-много ми допаднаха май продуктите на Natural being още повече, че са под шапката на Aqua Source,  а от техните продукти (ползваме 4 за децата основно от около 1,5г) съм определено много доволна. Мисля, че е излишно да споменавам защо искам козметиката ми да е натурална и чиста...скъпичка е, но скоро имам РД и предвид, че не ползвам почти никаква до сега (а 30-те доста наближават уви) реших, че мога да се поглезя, а и да ви кажа честно като сравнявам количеството и цената си е направо добре в сравнение е другите  натурални марки Weleda, Dr. Hauschka, Balm Balm и Trevarno organic!!! ...да не говорим че трудно се намират в БГ ...само на Лагона продуктите май са с по-норомални цени или поне от това което видях в биозона http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=39_38, но пък нямат никакви кремове Sad
 
 ето и пример на сайта : http://zoya.bg/ може да видите дневното кремче, че е на цена 30лв казвате си "е какво по нормална цена е все пак е био..."  дааа ама не ! за 30мл е!!!  Докато на Natural being дневния крем за моя тип кожа нормална към мазна е 45лв за 150мл!!!  е на дистрибуторски цени де - иначе е с 30% отгоре като е посочено във всички сайтове на дистрибутори дето ми наизлязоха е гугъл като този  http://www.naturalnakozmetika.com/prices.htm (сметката е проста  1лв = 1мл  Wink или 0,3лв=1мл  Peace ). Идеята ми е, че ако наистина съм доволна (както досега от другите продукти на Аква Сорс), то тази дългосрочна инвестиция ще е по-добрата.....оххх толкова ми е тъпо - личи ли ми че се оправдавам за дето ще дам толкова пари за козметика хахахахаа, ама много съм се навила и любимия много настоява (хехех иначе ще го затрудня да ми мисли друг подарък)
Дано след 2м да не забравя да се отчета във форума как ми се е отразила козметиката, макар, че то при един едно при друг друго докато не се пробва не може да се каже
хайде изповядах се и ми олекна  Laughing
лека!

Виж целия пост
# 6
Изивинявам се за въпроса, но козметиката Natural being сертифицирана органик козметика ли е и ако да, кой е сертифициращия орган ? Питам, защото ако я съпоставяме по цена с Треварно трябва да я съпоставяме и по други критерии - Треварно е със сертификат (от Organic farmers & Growers). Същото важи за марките Weleda (от BDIH), Dr. Hauschka (от BDIH), Logona (от BDIH), Balm Balm (от Soil Association). Има разлика между козметика със сертификат и без. Много марки твърдят, че са "натурални", някои може и да са, но единствения относително сигурен критерии една козметика да не съдържа вредни съставки е да бъде сертифицирана натурална, органик или био козметика. Просто и аз прекарах малко време в проучване напоследък.
Виж целия пост
# 7
Аз също използвам Natural Being от доста време и нещото което искам да кажа е,че с нея си реших проблема с моята кожа която е адски ,,капризна''.Незнам защо се стряскате от цените ,просто опаковките са големи и стигат за сумати време.Мога даже да кажа също,че петната от бременноста които ми се бяха появили избледняха много.Много съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Здравейте! Аз също бих искала да потвърдя, че цените наистина не са високи, като се има впредвид качеството и колко месеци наред се ползва. Козметиката е органична и има сертификат на BDIH.
Виж целия пост
# 9
Извинявам се отново, но моля някой по-запознат с козметиката Natural Being да даде повече информация! Единствените сайтове, в които я срещам са български. Не успявам да открия страницата на производител в Нова Зеландия за да разгледам съставките подробно. Също в сайта на BDIH не я намирам сред сертифицираните марки или е с различно име http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/e/producer_natural_cosmetics.htm

Снимките на продуктите в сайтовете, в които се продава тук са твърде малки и с не достатъно добро качество и не се вижда лого на производител или на BDIH

Ето как изглежда логото на BDIH:
 


Моля, помогнете. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 10
Сега проверих и това лого което си посочила ти го има на опаковката на крема.Също е изписан и следният адрес www.naturalbeing-skincare.com.Пробвай да видим какво ще излезе
Виж целия пост
# 11
Би ли проверила отново сайта, защото на този сайт, който е постнат продават самолетни билети, застраховки на коли и бегло се споменава Natural Being както в другите сайтове. Не намирам продуктите Natural Being, съставките им или техни снимки.

Благодаря.
Виж целия пост
# 12
Да сайтът е същият,правилно съм го изписала.Ако се интересуваш от съставките мога да ги препиша.Знам ,че са на база манука(вид чаено дърво)
Виж целия пост
# 13
Супер! Ако не те затруднява ги постни, за да ги разгледам, защото се заинтригувах. В http://zoya.bg , за която по-горе писахте има описание и съставки на продуктите. Ако не те затруднява може да сложиш и една снимка на етикета.

Благодаря
Виж целия пост
# 14
Здравейте!Този печат, който сте постнали го намирам на етикетчетата на продуктите ми отзад. Цялата козметика е на основата на мед от манука, всички съставки са новозеландски, без парабени и химически агенти. В една друга тема питаха за съставки на крем и аз се намесих и преписах тези на дневния ми крем с манука. Сега ги поствам тук: aqua, persea gratissima oil, cetearyl wheatstraw glycosides, mel/manuka honey/, oenothera biennis oil, phormium tenax leaf juice, citrus grandis seed extract, sclerotium gum, citrus aurantium amara oil, pogostemon cablin oil, citrus ladeniferus oil, tocopherol, leptosperum scoparium oil, melaleuca alternifolia oil, totarol, backhousia citriodora oil, limonene, eugenol, linalool, citronellol.
Надявам се, че съм помогнала! Grinning
 
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия