Пак за третата сливица

  • 826
  • 5
Майки моля дайте ми съвет.Ще махаме 3 с-ца.Вече на мен ми писна 1седмица ангина 1 затишие следващата хрема и седмица всичко се повтаря .Така сме от 8 месеца.Съвпадна с тръгването на Д.ясла.
Минахме през 4 специалисти УНГ в 3 областни града,тримата са на мнение да се вади.Последният смята ,че топлото време и възрастта -почти3год. не са противопоказание да се изчаква,важно е детето в момента да е здраво,но тя пак  ес хрема отседмица.Моля дайте ми съвет?Какъв е вашият опит?Благодаря. ooooh!
Виж целия пост
# 1
Здравей! Аз съм почти на 22 год., като малка съм имала същия проблем с гърлото, но понеже имам и астма не са ми извадили сливиците (по настояване на майка ми, не на лекарите). Честно казано, днес много съжалявам за това. Вече рядко ме боли гърло, но през зимата е ужасно. Постояно сливиците ми са на "дупки" и със налепи по тях.  Случвало ми се е и през лятото да съм с агина и температура. Не съм лекар, но това е моето мнение. След като 4 лекари го препоръчват  Wink

Желая успех на теб и малкото ти съкровище! Peace
Виж целия пост
# 2
Единственото условие е да е здраво детето. И то не видимо здраво, а да е доказано с изследвания. Защото аз не се чувствах болна, но инфекция имаше, наложи се да пия антибиотици, за да могат да започнат.

На мен първо ми вадиха третата, след това на 11 г. другите 2, съжалявам, че не го направиха наведнъж, но ... не решавах аз. Това беше през 1989 г., след това не съм имала никакви проблеми  Peace

Хубавото е, че сега се правят с пълна упойка и детенцето няма да помни нищо  Hug

Успех!
Виж целия пост
# 3
Майки моля дайте ми съвет.Ще махаме 3 с-ца.Вече на мен ми писна 1седмица ангина 1 затишие следващата хрема и седмица всичко се повтаря .Така сме от 8 месеца.Съвпадна с тръгването на Д.ясла.
Минахме през 4 специалисти УНГ в 3 областни града,тримата са на мнение да се вади.Последният смята ,че топлото време и възрастта -почти3год. не са противопоказание да се изчаква,важно е детето в момента да е здраво,но тя пак  ес хрема отседмица.Моля дайте ми съвет?Какъв е вашият опит?Благодаря. ooooh!

Интересно  newsm78 На нас също ни предстои махане на трета сливица и понеже детенце вече 2 месеца се влачи с хрема изрично попитах доктора дали това не е противопоказание за операция - отговорът беше, че третата сливица си върви с хремата... Вече и аз взех да се чудя  Thinking
Виж целия пост
# 4
anji78,трябва ти още едно мнение.Хремата да не се окаже алергия.При нас случая е точно такъв.Махнахме третата сливица,защото доктора трябваше да си прибере парите,а не е трябвало.Не случихме на доктори просто.Нямаше кой да се сети,че е алергия.
Виж целия пост
# 5
Попитай тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235604.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия