Клоран бебешката козметика...

  • 5 898
  • 28
Какво мислите за тази козметика за бебета? Какво сте ползвали?
Мен лично ме интересува някакъв продукт за баня, какво ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм слънчезащитен крем само, но съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Ползвала съм пяна за вана,хидратиращ крем,лосион за тяло и шампоан,както и крем за подсичне.За мен тази козметика е от най-добрите за бебета и мирише страхотно!
Виж целия пост
# 3
Ползвам шампоана за бебета (хипоалергенен) и сапуна. Страхотни са Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм слънчезащитен крем само, но съм доволна.
  Peace
Виж целия пост
# 5
Доволна съм. Ползвала съм бебешкия шампоан за коса и тяло.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм шампоан и слънцезащитен крем, много съм доволна. Леки са и ухаят страхотно Peace
Виж целия пост
# 7
Ползвам почистващо мляко и гел за коса и тяло. Не са лоши, но не са и кой знае какво, според мен. Млякото става и за майки (изрично е указано на опаковката), аз имам чувствителна кожа и го пробвах, но съм ползвала по-добри. Душ гелът според мен мирише твърде силно, аз предпочитам или леки, или никакви миризми на бебешките продукти.
Виж целия пост
# 8
Това е една от любимите ми козметика за бебета - ползаме сапун, шампоан, сериите за слънце, кремчета разни, много са добри, не по-лоши от Мустела  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз имам само козметично бебешко мляко, доволна съм.
Виж целия пост
# 10
ползвала съм цинковия крем,шампоана ''без сълзи'' и млякото за след баня.Нямам забележки освен че малко по-скъпички.
Виж целия пост
# 11
Медицинската козметика е по-скъпа.
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм сапун,шампоан и кремчета.Като цяло съм доволна,но специално за шампоана - предпочитам Мустела(по-лесно се разресва)
Виж целия пост
# 13
Не съм ползвала Клоран, но в интерес на истината, все хубави неща съм чувала за тях.
Иначе ползваме предимно на Авент, Мустела и Буутс.
Виж целия пост
# 14
ползвала съм цинковия крем,шампоана ''без сълзи'' и млякото за след баня.Нямам забележки освен че малко по-скъпички.
и аз +крема за външни атмосверни условия,сапуна и сериите за слънце.Доволна съм! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия