Ще ходите ли днес да се поклоните

  • 3 340
  • 45
Ще отидете ли днес да се поклоните на трите най-свети икони на България - Рилската, Троянската и Бачковската Света Богородица които пристигат днес в София. Говори се че трите събрани заедно вършат чудеса които дори не можете да си представите. Имали огромна сила и енергия около тях. Ние от провинцията малко завиждаме на софиянци че само за тях се прави това събиране на трите свещенни икони.
Между другото може да се каже че иконите пристигат в София наистина подобаващо, с гръм и трясък и то какъв гръм...
Виж целия пост
# 1
Не, няма да отида. Не вярвам в чудодейни икони.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
няма чудеса. за съжаление.
Виж целия пост
# 3
Няма за какво да ни завиждате.Центъра е затворен заради тях да не говорим,че не можеш да се добереш до тях,ако щеш да спиш там.Хора идват от къде ли не за да ги зърнат,но не всички успяват за съжаление.Аз съм ги виждала всичките,но по отделно  Naughty По темата не ми се спи там, за това няма да отида,а и гъмжи от полицаи,които май всяват повече безредици от самите посетители .   bouquet
Виж целия пост
# 4
Да, ще ида, след работа.
Виж целия пост
# 5
Колко дни ще бъдат в "Александър Невски", имате ли информация?
Виж целия пост
# 6
Бих отишла, но имам много работа цял ден днес, за съжаление. А чудеса има, вярвам в това.
Виж целия пост
# 7
До колкото знам ще са три дни тук.
Виж целия пост
# 8
Колко дни ще бъдат в "Александър Невски", имате ли информация?
Четох изказване на представител от Светия синод, че ще стоят, докато има желаещи да ги видят. Седмица-две - колкото-толкова.
Виж целия пост
# 9
няма чудеса. за съжаление.
Има  Grinning


Иначе по темата :
Да , бих отишла  Grinning
....ако намеря временце покрай грижете за малчо
Виж целия пост
# 10
Бих отишла ...  Peace
Пък вие  ....  " От провинцията  Wink "  ... заповядайте също  Hug
Носете и противогази , за всеки случай .
Така ефектът от чудодейните сили , казват би бил по голям  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Не виждам смисъл да се покланям на предмети. Това няма нищо общо с чудесата и вярата.
Виж целия пост
# 12
Да бих отишла ако бях в България·
Виж целия пост
# 13
Не виждам смисъл да се покланям на предмети. Това няма нищо общо с чудесата и вярата.
  bouquet
Виж целия пост
# 14
Говори се че трите събрани заедно вършат чудеса които дори не можете да си представите. Имали огромна сила и енергия около тях.
О, какво чудо сътвориха - толкова голяма енергия, чак взривоопасна, благодаря, не ги ща тук. Може би единственото чудо е, че няма пострадали, но това е повече случайност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия