Къде да намеря в България велосипед без педали за учене на малки деца?

  • 2 366
  • 13
Много е популярен в Германия, виждала съм го в САЩ, ама не знам дали ги има в България, по-специално Варна. Някой може ли да ми помогне с информация? Благодаря!
Предимството му е, че децата се учат да карат велосипед без помощни колелца и по-лесно се научават да пазят равновесие.

ето снимка

Виж целия пост
# 1
имаше ги по магазините TCM - но вече не зареждат, провери някъде за останала бройка
Виж целия пост
# 2
Няма скоро пусках тема  Sad
Виж целия пост
# 3
Видях скоро едно дете да кара такова, но бяхме твърде далеч и не успях да попитам. Но според мен дори и да не е било купено от тук, ще започнат да вкарват, ако има търсене, вероятно е хубаво това ново чудо. Аз също бих взела.
Виж целия пост
# 4
Провери при вносителите на kettler  Wink
Виж целия пост
# 5
имаше ги по магазините TCM - но вече не зареждат, провери някъде за останала бройка
s/u Ikonoma
Виж целия пост
# 6
В ТСМ магазините - те вече са ти казали. би ми обяснила каква му е ролята на това колело без педали?
Виж целия пост
# 7
http://www.myfirstbike.co.uk/video.htm
Виж целия пост
# 8
Биz,има6е тук някъде кои фирми доставят в БГ. Има6е и немски адреси между тях. Това се каzва Laufrad и на Puky са най_добрите. Питай,дали Ще го доставят в БГ.  Peace Цените им са около 90?.
Виж целия пост
# 9
Ами вземи си обикновен с педали и ги махни Joy  Joy Laughing
Виж целия пост
# 10
Мерси за отговорите на всички, ще потърся.

В ТСМ магазините - те вече са ти казали. би ми обяснила каква му е ролята на това колело без педали?
Учи детето да пази равновесие. В началото само ходи с крака и уж управлява, а после от време на време сяда на на седалката, като не се страхува че ще падне, защото винаги може да си пусне краката на земята. Направени са достатъчно ниски, то май има и различни размери, че да могат децата да стъпват свободно.

Не може да се махнат педалите на обикновен велосипед, защото няма такива без да са триколки или с помощни колелца за толкова малки деца, а на такъв можеш да го качиш от две годишно.
Виж целия пост
# 11
В нашия град го видях в един ТСМ миналия месец, но не помня цената. Беше дървено и изглеждаше доста добре.
Виж целия пост
# 12
http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 7&lang=2&
Виж целия пост
# 13
Биz,zа да го кара детето трябва непременно да е седнало,първо сяда и тогава тръгва. И краката трябва да стъпват желите на zемята,не само пръстите. Внимавай при иzбора на големина,zаЩото zа раzличните въzрасти има и раzлични цолове. Има фирми,които правят наистина колела,на които педалите се махат,zа да стане на лауфрад,а след като детето паzи равновесие се слагат.ПомоЩни колела не полzват деца,които са били на лауфрад.Определено са добри,моите имат. Ако им е трудно в началото с това има едни други модели,на съЩия принцип,но отzад са 2 много блиzо колела,а не едно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия