Ovo je PR

  • 2 509
  • 48
Виж целия пост
# 1
Еми, евала...какво повече да кажа.
Виж целия пост
# 2
Браво Hug
Виж целия пост
# 3
Ами аз четох преди няколко дни, че е кърмила бебето само 1 месец newsm78
Виж целия пост
# 4
Да , но в едно списание беше споделила ,че е кърмила само първия месец.
Виж целия пост
# 5
 smile3501
А до кога ли? И аз бях чела, че само месец е кърмила.
Виж целия пост
# 6
Месец - месец, пак е нещо. Фолкът е новата куклтура на подрастващите, ако наистина е кърмила в ефир, пак си е реклама Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Няма  значение колко е кърмила,  останалото Бу го е казала.
Виж целия пост
# 8
Тези хора докъде биха стигнали, за да могат да се рекламират?
Виж целия пост
# 9
Ами така де, няма само Кристина Агилера да демонстрира кърмачески цици. Заканила се е да кърми поне 2 години, за да не харчи пари за силикон. Peace
Виж целия пост
# 10
А дали аз сега като и без това си кърмя година и осем месеца където сваря, да не взема да стана една фолк звезда, та поне малко кинти да изкарам  Mr. Green Поне да има обществена полза от тия цици.
Виж целия пост
# 11
Ами така де, няма само Кристина Агилера да демонстрира кърмачески цици. Заканила се е да кърми поне 2 години, за да не харчи пари за силикон. Peace

миличката....не е добре финансово явно Mr. Green
Виж целия пост
# 12
   Щом е майка,ще кърми,няма как! Laughing
Виж целия пост
# 13
момичета, аз случайно попаднах  на предаването тази вечер и Емилия хранеше малкия с шише, пък може и кърма да е било  newsm78
Виж целия пост
# 14
момичета, аз случайно попаднах  на предаването тази вечер и Емилия хранеше малкия с шише, пък може и кърма да е било  newsm78
И аз не видях да кърми в ефир. Но каза , че кърмила само 1 месец защото бебето било много лакомо и не му стигала кърмата. От тогава са на АМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия