Помощ Алцхаймер

  • 1 088
  • 1
Вече не издържам.Баба ми е болна и прави само бели.Дайте съвет как се справяте с тази ужасна болест?Нека който е гледал болен такъв да пише какво следва?Как трябва да се държим с такива болни-като+това са ни и близки?Ако вече темата се е коментирала дайте ми линк към нея-че нямам никакво време да търся.Благодаря на всички който се включат.
Виж целия пост
# 1
Здравей, майка ми е с тази диагноза и те разбирам много добре. Изключително тежко заболяване, което засяга не само болния но и близките му. Отношението изисква много търпение и постоянни грижи, които в съвремието ни е трудно да полагаме. Моя съвет е да потърсите помощ за гледане. Какъв вариант ще изберете зависи от вас и материалното ви положение. Може да наемете човек за домашна грижа или да изберете настаняване в дом, което няма да е лесно с тази диагноза. Съвременното лечение включва препарати като нивалин, сермион, аксура и много витамини. При всички положения това трябвада е обсъдено с невролог - препоръчвам неврологичната клиника в Свети Наум - 4-ти км. Много са внимателни и обясняват подробно на близките как трябва да се държат с пациентите. Ако ползваш английски в нета има доста статии и съвети за хора, които се грижат за болни от алцхаймер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия