za karmenite bebeta

  • 545
  • 4
 Zdravejte,
Izvinjavajte, 4e izpolzvam latinskite bykvi, no pisha ot chujbina. Iskam da popitam ima li tyk majki, koito da karmjat bebetata si do po-goljama vazrast, taj kato pri men slu4aja e imenno takav. Dashterja mi e na 11 meseca i se hrani osnovno s karma. Ot vreme na vreme i davam po njakoj plod. Naddava dobre i e zdrava, edinstvenia mi problem e 4e e kato zalepena za men. Po4ti nishto ne moga da svarsha v kashti. Shte se radvam ako ima takiva majki da obmenim opit:)
Виж целия пост
# 1
Да, аз кърмех близо 1 година дъщеря си.
А може да провериш и във подфорума на кърмачките там има много като теб. Peace
Виж целия пост
# 2
Има, има Simple Smile
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=8.0
Виж целия пост
# 3
Тук ще намериш много майки, който са кърмили дълго време.
А каква е причината твоето детенце да е основно на кърма на тази възраст?
Виж целия пост
# 4
  Аз кърмя още детето си,скоро ще направи годинка.Не бих казала,че е основно на кърма,хапва и друго.Но и на мен ми се иска да яде по-големи количества твърда храна вече.Успокоявам се с мисълта,че бебето най-добре си знае колко да яде!Дано е така,наистина!Мисля след два-три месеца да го отбия вече,защото и той е понякого като залепен за мен.Не знам дали се дължи на кърменето,най-трудно ми е нощем!Буди се по няколко пъти и иска да суче,уморително е доста за мен.Надявам се да се отбием наесен без проблеми и стрес и за двете страни и всичко да е наред.Хубав ден! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия