Въртенето на обръч.

  • 32 293
  • 88
Смята те ли че помага да се оформи талията и да се стегне корема?
От сто години се каня да си купя обръч и онзи ден най-накая си купих. Въртя аз упорито и уж се осеща натоварване на коремните мускули, но все пак реших да питам. Принципно тичам всяка сутрин, но нужда от цялостно отслабване нямам, а само от стягане на корема и оформяне на талията. Пробвал ли е някой с обръч и има ли резултат?
Виж целия пост
# 1
Върта всеки ден по 30мин като имам време.Резултат има.Препоръчвам.  Peace ако обръча ти е дървен още по-добре
Виж целия пост
# 2
Уф, не е за жалост. Знам аз, че дървените са най-добри, но не можах да намеря. Купих си някакъв пластмасов, но продължавам да търся де.
Виж целия пост
# 3
Ренци, обръча трябва да е или дървен, ими метален.
Като на тези, в цирка. Колкото е по- тежък, толкова е по- добре.
....да не говорим, че и по- лесно се върти тогава...
Крайно време е и аз да взема да си купя вече.
Откога се каняяяяяя.... Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 4
Усеща се след дни и дни въртене, разбира се. Като всяко нещо. Има смисъл, но трябва да е редовно и съчетано все пак с някакъв хранителен режим, освен ако не се касае за безумно и почти денонощно въртене  Crazy
Талията една жена или я има, или не, не можеш да си я изваяш, ако си тип талпа. Нека не се засягаме, но има световно и скъпоплатени модели, красиви и уж съвършени, но - талия - НУЛА. Както и идеалната и налична талия пък не е предпоставка за красота, разбира се. Корем се стяга с три вида коремни, но само след спазване на хранителен режим. Иначе се трупат мускули под сланинките и шкембето само расте, без видим и стегнат резултат  Simple Smile
И, разбира се, материалът на обръча е крайно несъществен  Laughing Това ми звучи като да скачаме на конско или на найлоново въже  Laughing
Виж целия пост
# 5
....
И, разбира се, материалът на обръча е крайно несъществен  Laughing Това ми звучи като да скачаме на конско или на найлоново въже  Laughing
Много ясно, че има ограмно значение от вида на въжето.
На конско не съм скачала, ама у нас имам няколко вида найлонови въжета.
Не стават за нищо. Леки са.
Скачам (скачах, де, напоследък май ме домързява)
на нещо приспособено като въже от телефонен кабел.
Колкото е по- тежко, толкова е по- добре  Wink Hug
Виж целия пост
# 6
Блонди, кажи ги тези коремни преси де. Хранителния режим трудно ще го спазвам. На мен не ми се лепи яденето и нямам проблем с килограмите, но въпреки това съм на периоди-като цяло ям доста рядко. Не закусвам и почти не обядвам, а вечер гледам да е нещо леко. Талия си имам аз, но проблема е в разтегнатата кожа след бременността. Не се харесвам като се погледна в профил и коремчето ми стърчи-малко, но ме дразни. Затова реших да го стягам по този начин и дано стане. Нямам за цел чяк плочки да правя, но ми се иска да е плоско поне.
Виж целия пост
# 7

Леки са детските и струващи /и неструващи/ стотинки. Останалите  са ок  Peace
Виж целия пост
# 8
 Crazy   лелеее  doh  страхотна идея ми дадохте  newsm10 
Виж целия пост
# 9
Блонди, кажи ги тези коремни преси де.
но проблема е в разтегнатата кожа след бременността. Не се харесвам като се погледна в профил и коремчето ми стърчи-малко, но ме дразни. Затова реших да го стягам по този начин и дано стане. Нямам за цел чяк плочки да правя, но ми се иска да е плоско поне.

Ренци, миличка, не смесвай нещата  Hug Аз нямам тайна някоя да ти кажа.  Embarassed Ти си слабичка и дребничка - хубава и нежна жена  Heart Eyes Малкото стърчене някъде си не е проблем. Ако искаш идеална и гладка фигура и в случая конструкция на корема - то се искат доста тренировки и режим. Дори за слаби и лесни жени откъм тяло. Пак ти казвам - стегнатото е лесно, но плоското - не. За идеално плосък корем трябва: да не пиеш газирано, алкохол, да не ядеш мазно и сладко, както и въглехидрати. Да спортуваш ежедневно, да имаш и ген за това, да се мажеш със скъпа козметика...И да, факт е, че куп жени не полагат почти никакви усилия и са постигнали това, но то това важи за още куп неща. Едно нещо мога да ти кажа - радвай се на това, което си. Видяла съм те, изглеждаш супер - нежна, мила, слаба, красива. Не си поставяй крайни и понякога неосъществими и дори дребни цели, за да не си вечно търсеща и очакваща от себе си. Огледай се наоколо и безпристрастно и ще видиш, че няма за какво да пускаш подобна тема точно ти  Hug
Виж целия пост
# 10
и моят корем стърчи,по-скоро виси  Rolling Eyes
тва нещо май няма оправяне. защото особено при теб, renci не става въпрос за мазнини (явно).
аз също си бях взела обръч, но нямам време. нямам и място вкъщи, даже не го знам къде е.
при всички положения ще се отрази благотворно. но според мен коремните преси не може никакъв обръч да ги замести. друг е въпросът, че са много по-трудоемки.
хайде, въртете, пък ще кажете дали има ефект.
Виж целия пост
# 11
 Peace
Пластмасовия обръч може да бъде напълнен с ориз или пясък и така да стане по-тежък. След това само трябва да се залепи свръзката или да се облепи с тиксо (както направих аз понеже моят е от 6 части и ми беше по-лесно с тиксото).
В подфорум Диети има цяла тема за обръчи, пълнени с ориз  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ох, Блонди мерси за комплимента мила, но ако знаеш по едно време какви кореми бях отпуснала ще се шашнеш. Приятелите ни ни поздравяваха, че чакаме второ бебе-лудница, то де да беше тази причината. Embarassed И аз тогава се мотивирах яко и се започна едно тичане и коремни преси и работата си дойде що годе на мястото, но сега реших да пробвам с обръча, за да докарам съвсем вид уж.
Виж целия пост
# 13
Сигурно съм най-неподходящия човек да дава съвети за оформяне на талия, но да си кажа (дано не се сърдите) - аз съм имала страхотен резултат, и бърз при това, от един уред във фитнес залите. Даже не знам дали е точно уред - представлява един въртящ се диск, на който стъпваш и въртиш ханша, нещо като танцуване на туист. Дано ме разбрахте за какво говоря, не знам дали може да се намери и купи отнякъде, ако да - аз със сигурност ще си взема. По-лесно и приятно е от обръча и със сигурност по-резултатно. Peace
Виж целия пост
# 14
и моят корем стърчи,по-скоро виси  Rolling Eyes
хайде, въртете, пък ще кажете дали има ефект.
В същото положение съм.  Sad
Идея си е обръча. Не съм се сещала. А по колко време на ден все пак отделяте за него, за да има ефект след постоянството?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия