Летен детски празник на 26.07 - организация!!!

  • 22 792
  • 594
Летния детски празник организиран от СНБМ ще се проведе на 26.07 от 17ч.
 на Лятната естрада в Борисовата градина!


Ето нещата за доуточняване от старата тема:

Задачки :

1. Какво става с Ирина - кандидат-ПР? ще помага от септември!
2. Сити центъра - контакт за резервен вариант или може би отпадна?!
3. Сътрудничество с институция - коя точно и кой ще свърши тая работа?!
4. Да се изработят винили за сцената от сестрата на Рада - Доли е писала, че плакатите на СНБМ ще свършат същата работа
5. Да потърсим тента - моите колеги не ми съдействаха
6. Медицинско лице за оказване на СМП - още работя по въпроса
7. Членовете на СНБМ да си признаят какви таланти притежават децата им - засега май никой нищо не казва
8. Да се публикува тема-покана и да се пише на Марина Кузманова с молба за включване в Новините и Календар на събитията - писала съм на Татти, очакваме отговор
9. Да се пуснат анонси в списанията - 9 м., Кенгуру (Хриси го пусна), Моето дете
10. Дискотеката след празника ние ли ще организираме или от МВ - Ани (velmar по озвучаването)
11. Бюджет - кой ще го изготви последно Хриси или Изи?!
12. Да уточним със всички спонсори какъв документ желаят - договор или приходен ордер
13. Да изготвим грамоти за спонсорите
14. Да поканим ФРГИ на празника и по-точно Стефан и Миряна


Персонални задачки:

Рада - да поддържа контакт с МВ, като трябва да направят сценарий; да покани Стефан и Миряна от ФРГИ.

Данте - банери, плакати, 20 фигурки + консумативи.

Vadjra - да осъществи контакт с радио NJOY за анонсиране на празника.

Креми - да търси "Дъга".

Сия - да осъществи контакт с печатниците.

Хриси - да поддържа контакт със спонсора на Саня; да покани Е. Петрова, М. Векилска и К. Савов.

Изи - да изпрати писмо до ФМ+ и Адифарм; да пусне анонса до "9 месеца"; да търси медицинско лице.
Виж целия пост
# 1
...
Сия - да осъществи контакт с печатниците.
...

"Сия с едната печатница си е в постоянен контакт  Laughing , а другата, в която ще печатаме, си е ресорна на Dante".
Виж целия пост
# 2
... Изи - да изпрати писмо до ФМ+ и Адифарм; да пусне анонса до "9 месеца"; да търси медицинско лице.

Всички писма съм изпратила вчера и вече имам отговор от сп. "9 месеца": За съжаление юлския им брой е вече на пазара, така че анонс ще пуснат на сайта им около 18 юли и ще го изпратят по мейла на бременлийките.

Мислите ли, че на 18 юли е малко късно тепърва да го отразяват на сайта? Да помоля за другата седмица??  newsm78

Евентуално следващия понеделник и вторник няма да съм на работа, така че оставам без нет, но пък ще съм на разположение да нося разни неща насам-натам. Peace

Сега отивам да гледам бюждета...
Виж целия пост
# 3
Момичета, съжалявам че само се разписвам и не се включвам активно, но  съм под пара  в абсолютна лудница Crazy.Оправям си документите за изтичане на майчинството, връщане на работа, отпуски, гледане  на  Дари( неясно от кого ooooh!).Та- в момента  умувам как да ходя с нея на 18-часова работа Sick.
Открих се в задачките по въпроса с озвучаването- сам човек това не може да свърши Naughty, а и е необходима доста техника, с която аз не разполагам.Нека питаме МВ  как да се процедира със звуковата част след  програмата .
Все още не е ясно   и дали ще бъда в София  по това време Rolling Eyes
Абе- с две думи - пълна лудница.
На този етап почти не може да се разчита на мен, но ще  следя темичката, и при възможност- ще се включвам  Hug
още веднъж- съжалявам за моя отбой Embarassed
Виж целия пост
# 4
Мерси Креми, че ме отмени!   bouquet
 
Летния детски празник организиран от СНБМ ще се проведе на 26.07 от 17ч.
 на Лятната естрада в Борисовата градина!


Ето нещата за доуточняване от старата тема:

Задачки :

1. Какво става с Ирина - кандидат-ПР? ще помага от септември!
2. Сити центъра - контакт за резервен вариант или може би отпадна?!- май отпада
3. Сътрудничество с институция - коя точно и кой ще свърши тая работа?!- евентуално ще поканим ББ, но Хриси е права, че надали бихме могли да искаме такъв вид подкрепа за събитие с такава цел.
4. Да се изработят винили за сцената от сестрата на Рада - Доли е писала, че плакатите на СНБМ ще свършат същата работа - това тепърва ще го уточним, тук става въпрос само за 1 винил с размери 2/2 или нещо от сорта с логото на сдужението, който да седи като фон отзад на сцената, не мисля, че СНБм има такъв.
5. Да потърсим тента - моите колеги не ми съдействаха
6. Медицинско лице за оказване на СМП - още работя по въпроса
7. Членовете на СНБМ да си признаят какви таланти притежават децата им - засега май никой нищо не казва - никой нищо
8. Да се публикува тема-покана и да се пише на Марина Кузманова с молба за включване в Новините и Календар на събитията - писала съм на Татти, очакваме отговор  Peace
9. Да се пуснат анонси в списанията - 9 м., Кенгуру (Хриси го пусна), Моето дете - кой ще пуска на моето дете
10. Дискотеката след празника ние ли ще организираме или от МВ - Ани (velmar по озвучаването) - ще го говоря това
11. Бюджет - кой ще го изготви последно Хриси или Изи?! - Изи го почва
12. Да уточним със всички спонсори какъв документ желаят - договор или приходен ордер
13. Да изготвим грамоти за спонсорите
14. Да поканим ФРГИ на празника и по-точно Стефан и Миряна - това ще го направя аз, ще поканя и Илиана, шефката.

До сега нямах интернет, а сега и компютъра ми нещо се скапва така, че това набързо, после ще се включа пак.


 
Виж целия пост
# 5
Раде, какво ти става душко, та си пуснала почти идентичен пост като първия в темата Mr. Green То вярно, че имаме нужда от напомняне, ама чак пък толкова Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 Цитирала съм те и съм допълнила щото ме мързи да пиша, а и тъпата ми машина нещо се скапва  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Един въпрос!
Как и къде ще се оцветяват гипсовите фигурки? Мога да донеса 3 пластмасови маси и 20 столчета, но са подходящи за деца до 6год. Ако мислите, че ще е достатъчно аз поемам всичко около гипсовите фигурки. Ще видя, ако имам излишни пластмасови за възрастни, но нямам маси.
Виж целия пост
# 8
Здравейте аз не ви познавам освен Сия но с най голямо удоволствие ще дойдем на празника защото моята щерка много обича да се забавлява. Като гледам каква стриктна организация имате предполагам че ще стане един чудесен празник за децата. Успех
Виж целия пост
# 9
Ели, надявам се да дойдеш на рождения ни ден, а не на празника.  Joy  Hug Първоначално празникът щеше да е на 27 и аз запазих дата 26 за РД, защото на 22 ще си празнуваме в яслата и после не можах да го преместя, защото 27 вече беше зает.  Cry
Виж целия пост
# 10
Много съм креативна като бебето спи, а аз слушам пънк!  Laughing

Банерите:


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Виж целия пост
# 11
Момичета, както вече разбрахте няма да съм на линия другата седмица  Confused
Мога да си поема тримата гости да ги поканя понеделник, вторник.
Ако не се свържа с някой от тя ще звънна на някой от вас да поеме  Peace
На ФРГИ кой ще звъни?

За спонсора на Саня, само пратих писмото, никакъв контакт не поддържам. Ако има нещо за питане , питайте Саня като се върне  Peace

Във връзка с поста с нещата за правене:
Изи - аз няма да мога да се занимая с бюджета Sad. Тъй като МВ поемат значителна част от събитието, а естрадата ни е безплатна - това което остава са печатните материали.

Вижте и за дискотеката след това, ако Велмар не може какво ще правим? Или говорете с МВ просто някой от тях да остане да пуска музика, или трябва да се търси някой друг, или да се откажем от тази част.
Много е важно да е уточнено времетраенето +/- половин час.

Това е от мен момичета - в сряда пътувам за чужбина така че и телефон няма да мога да вдигам. Събота живот и здраве ще съм тук  Peace
Виж целия пост
# 12
Хриси, лек път и успешна командировка!  Hug

На ФРГИ, доколкото помня, ще звъни Радето.  newsm78

За бюджета - МВ наистина поемат почти всичко (включително и наградите) и ако спонсорът на Саня доплати, остават наистина печатните материали и евентуално хонорарът на "Дъга" и евентуално награда за някой от художниците на Dante (ти вече Михалко ли си?  Grinning ), които ще оцветяват фигурки. Апропо детската рисунка върху общо платно и бременните, рисуващи бъдещите си бебета върху балони, май отпадат или?  newsm78
Виж целия пост
# 13
 Всъщност последно май се разбрахме да остане рисунката върху платно, за което трябва да се погрижи Данте, а фигурките отпадат заради всички екстри които вървят към тях, не забравяйте, че трябва да си осигурим информационна/и маси, ако трябват и такива за фигурките става доста.
Виж целия пост
# 14
О, аз пък разбрах точно обратното!  Peace

Рисунката върху платно изисква по-сериозна подготовка: трябва да се сковат рамки и да се опънат платна. Била съм участник като дете и никога организатор на подобно събитие. Колкото до фигурките казах вече, че 3 маси и 20 столчета за възраст до 6год. ще донеса, както и фигурките. Както прецените, но определено немога да поема ангажимент за платното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия