С какъв цвят очички се родиха вашите бебчета

  • 3 434
  • 121
С какъв цвят  бяха очичките на новородените ви бебчета?Промениха ли се по-късно и кога? Wink
Виж целия пост
# 1
И двете се ридуха синеоки, като на каката бяха по-светли. Порменят се с времето - при Ния в момента са сиво сини (почти на 3г)., а на Андреа и изсветляват от зеницата навън и стават по-светло сини, но тя още е на кърма. Така или иначе има много синеоки в родата и от моя страна и от страната на таткото (който е синеок, а аз съм с пъстри очи). Със сигурност могат да се променят и доста късно - след година и половина две ( до тогава съм била със сини очи).

Всъщност не знам каква е манията по светлите очи Rolling Eyes, важното е да са здрави хлапетата и с тъмни очи са хубави Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ужассссссс, извинявай за тафтологията и правописа  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Aлекс се роди със сини очи и продължават да са такива Peace
Виж целия пост
# 4
И двамата се родиха със сини очи-после им се промениха
Виж целия пост
# 5
Иво се роди със сиво- сини очи, в момента са кафяви. Някъде около годинката им се оформи съвсем цвета.
Виж целия пост
# 6
Мастилено сини, сега пак са сини, но далеч по-светли...
Виж целия пост
# 7
Роди се със сини очи, останаха й непроменени близо 1 г. и половина. Постепенно след като спрях да я кърмя започнаха да потъмняват и да се променят и сега са сиво-зелени.
Виж целия пост
# 8
С черни и останаха черни
Виж целия пост
# 9
Роди се със сини, но сега са кафяви.
Виж целия пост
# 10
сиво-сини. Май е свързано с промяната на пигмента. После потъмняха.
Виж целия пост
# 11
с тъмно сини/баща и е със сини/ ,но след като спрях да кърмя на година и 1 м. полека лека станаха зелени ,но малко по тъмни от моите/моите са светли/.
много ми се искаше да останат сини но уви Sad
не че не е пак на мама хубавицата Grinning
Виж целия пост
# 12
Черни маслинки  Grinning и сега са такива  Hug
Виж целия пост
# 13
Теменужено сини  Two Hearts...Вече са пъстри  newsm08
Виж целия пост
# 14
Роди се със сиво-сини , а сега са сини .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия