Олимпийска тема

  • 751
  • 14
Сега прочетох, че Тереза Маринова няма повече да се състезава, а преди няколко дни имаше статия, че няма да имаме и представители във вдигане на тежести ( допинг).

Кой ще но представя на Олимпийските игри? Има ли някаква надежда за медал? Или успехите ни в спорта са част от миналото, но не и в бъдещето?
Виж целия пост
# 1
Рано е да се каже.
Иначе волейболният отбор - мъже, малко боксьори, малко борчЕта, маратонец по плуване в морета и океани, Ивет на спринт ...
Шейсет и няколко човека по спомен трябва да са там.
Сигурно дупетатите и куфарите ще бъдат три пъти повече.
Виж целия пост
# 2
Освен Ивет, май и Тезджан...
Виж целия пост
# 3
Може ли да споменавате и спортовете към имената?
 Защо така няма спортни надежди през последните години?
Виж целия пост
# 4
На страницата на БОК си пише:

http://www.bgolympic.org/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0072&g=
Виж целия пост
# 5
Аз съм се занимавала с волейбол и смятам, че мъжете мислят за нещо сериозно на Олимпийските игри. Като ги гледам как в последните мачове си пазят асовете... За спортовете, в които имаме дамско присъствие мисля, че Станка Златева ще ги набори всичките в този традиционно български, "мъжки" спорт  Joy, а също така имам надежда и за леката атлетика с Тезджан Наимова и Ивет Лалова  bowuu .
Виж целия пост
# 6
Надеждите ми за медал са във волейболистите, Ивет и Тезджан, но най-много ще ме зарадва медал за ансамбъла по художествена гимнастика bg
Виж целия пост
# 7
Скок и Олимпия в Олимпийската тема  Laughing
Виж целия пост
# 8
Да не забравяме и Йордан Йовчев  Peace
Виж целия пост
# 9
А кога почва Олимпиадата?
Виж целия пост
# 10
силно се надявам и вярвам във волейболистите ни !!! имат толкова адски добър отбор в момента след толко време.. дори и сега с втория отбор бием в квалификациите за волейболната лига.
в борбата - армен назарян  Mr. Green, серафим бързаков, станка златева; румяна нейкова в гребането (порязаха я адски жестоко миналата олимпиада Close); йордан йовчев в гимнастиката.. мария гроздева също е способна за изненади. та така. аз ще следя с интерес всичките ни участия. Peace
във вдигането на тежести просто щяхме да разбием най-вероятно, обаче.. язък.
Виж целия пост
# 11
а някой знае ли по коя тв ще дават олимпиадата  running
Виж целия пост
# 12
Късмет на всички наши спортисти на олимпиадата в Пекин! Аз вярвам, че ще има медали, дай Боже да е така!
А иначе олимпиадата започва на 8 август.
Виж целия пост
# 13
Много ме е яд за вдигане на тежести, защото не престенаха тези скандали с допинг, а според мен и без да използват, могат да бъдат добри. 
В Холандия всички вече са настроени на олимпйска вълна и започна голямата подкрепа за спортистите.
Виж целия пост
# 14
Аз залагам на класиците - спортната стрелба  Peace въпреки че в последно време не се представят добре, току виж ни изненадали пак с медал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия