Куче - кралски дог

  • 12 799
  • 28
Днес с приятеля ми си взехме куче Simple Smile Кралски дог, много красив, на 2 месеца е , кръстихме го  Арес. Никога не съм гледала куче и нямам представа как се гледа, нито кога и какво яде, нито кога пика или ака... Но пък винаги съм си мечтала да си имам куче и то масивно. Simple Smile Незнам още дали да се радвам или не, но се влюбих от пръв поглед в него Simple Smile Вие имате ли куче и какво мислите за тях? Аз лично ги предпочитам пред котките. И някой ако има дог да сподели мнение за тях... лесно ли се гледа , претенциозно ли е... и т.н. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Тичай в "Хоби" - там има тема на хората с кучета, ще ти отговорят и ще те посъветват  Peace
Виж целия пост
# 2
То щом е малко,значи има нужда от ваксини,витамини.Не е ли записано в клиника някаква?Трябва да се консултираш с ветеринар,а не с Хоби.Защото кучето не е по-различно от детето.Нали си чувала поговорката "Много баби,хилаво дете"?
Виж целия пост
# 3
То щом е малко,значи има нужда от ваксини,витамини.Не е ли записано в клиника някаква?Трябва да се консултираш с ветеринар,а не с Хоби.Защото кучето не е по-различно от детето.Нали си чувала поговорката "Много баби,хилаво дете"?

Да, да , има си всички ваксини, без една която ще му бием скоро, незнам как се наричаше нещо "7 еквивалентна.."  Rolling Eyes А след 1,2 седмици ще му режем и ушите Simple Smile Иначе кучето си е с паспорт , с родословно дърво... всичко Simple Smile Лаик съм в това отношение, така че не ми се смейте , ако кажа някоя глупост Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Тичай в "Хоби" - там има тема на хората с кучета, ще ти отговорят и ще те посъветват  Peace
Peace

"Кралски" дог такава  порода официално не е призната т.е. не съществува  Wink  вероято е немски дог  Hug, прескрасна порода (навремето имахме немски пясъчен дог )
Виж целия пост
# 5
Тичай в "Хоби" - там има тема на хората с кучета, ще ти отговорят и ще те посъветват  Peace
Peace

"Кралски" дог такава  порода официално не е призната т.е. не съществува  Wink  вероято е немски дог  Hug, прескрасна порода (навремето имахме немски пясъчен дог )


Ами да, знам , че официално няма такава порода, но така ги наричат. Иначе е черно-сиво с бели петна и много красиви и умни сиво-зелени очи Simple Smile Поне аз така ги виждам.
Виж целия пост
# 6
Raliva Wink
така кто описваш окраската му ми прилича на Немски дог - арлекин  Grinning
Виж целия пост
# 7
Дес, остави момичето да му се порадва, де!
Виж целия пост
# 8

От толкова форуми на кучкари точно в клюкарнка ли намери да се изцепиш.
От друга страна добре, иначе как щяхме да разберем, че имаш кралски догче.
Немските кралици са отглеждали такива кучета, затова му викат ту немски, ту кралски.
Кучето ще стане голямо колкото малко магаренце, а издръжката му голяма.
Очите му ще се променят, както очите на бебетата.
Виж целия пост
# 9
Покажи снимка.

Виж целия пост
# 10
Честно ли ще му се променят очите?? Sad С удоволствие ще ви покажа снимка, но незнам как да я кача ....
Виж целия пост
# 11
Още ли се режат уши и опашки? Тук е доста години забранено, което аз напълно покрепям.

Честито кученце!
Виж целия пост
# 12
Още ли се режат уши и опашки? Тук е доста години забранено, което аз напълно покрепям.

...

От първи януари и тук е забранено.
Виж целия пост
# 13

От първи януари и тук е забранено.

Зарадвах се, защото мисля, че не е честно спрямо животинките.
Виж целия пост
# 14

Всички бебета човешки си променят очите, защо да не си ги променят и кучешките бебета?
Нали уж са все млекопитяющие. Със сини очи куче знам само чисто бялата аляска хъски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия