Каква марка адаптирано мляко да изберем

  • 20 646
  • 33
Здравейте момичета !

Всички се надяваме да имаме кърма и да можем да кърмим възможно най-дълго бебчетата си, но все пак за да съм горе долу подготвена, че в един момент може да се наложи и да дохранвам бих искала да ви попитам каква марка адаптирано мляко бихте ми препоръчали. Спомням си, че дъщеричката ми почнах да я дохранвам с Фризолак, но не и се отрази добре, като лекарката ни каза, че на много бебчета не им се отразявало добре това мляко и после минахме на Милумил, който беше добре. Наскоро четох обаче, че Милумила бил за злояди деца или нещо такова, а ние всъщност не сме имали никакви подобни проблеми. Та, към днешна дата искам предварително да се ориентирам към някаква марка мляко, за да съм подготвена.
Благодаря ви предварително.
 
Виж целия пост
# 1
Аптамил, Лактана Био, розов Хип.  Peace
Виж целия пост
# 2
Милумил  Peaceнезнам дали е за злояди дечица ,но на малкия действа много добре  Peace
Виж целия пост
# 3
Предпочетох розов Хипп, заради пробиотиците Peace
Виж целия пост
# 4
Спрях се на Лактана Био, след многото неща, които прочетох тук във форума. Педиатърката подкрепи избора ми, а най-вече и бебчо.
Виж целия пост
# 5
Ако сега трябва да избирам, бих се спряла на Лактана био. Ако по някаква причина не понесе на бебето-на розовия ХИПП Пробиотик.
Това са двете млека са с пробиотици на нашия пазар.
Виж целия пост
# 6
Милумил или Аптамил!
Виж целия пост
# 7
Според мен трябва да се съобразиш основно с детето, на някой деца не им се отразяват "добрите" марки млека, на други обратното.
Ние първоначално бяхме на Нан, сега сме на Аптамил, защото спряха НАН AR от производство. И от двете съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Смесвам розов Хип (пробиотик) с Хип Био (синьо зелен) 1 към 2. Бебка ги обожава.  Peace
Виж целия пост
# 9
Пожелавам ти да имаш  достатъчно като количество и време  кърма така че да не използваш АМ.
Виж целия пост
# 10
И аз 4етох преди да родя кое АМ е "добро",взех Милумил.Изписват ни,давам Милумил,а той реве и неще да яде ShockedОбаждам се в АГ-то кьдето раждах да питам там какво са давали,казаха ми НАН и така до сега яде само това.Пробвах да го сменя и8 с Аптамил,но и него не го яде.
Виж целия пост
# 11
Нещата са много индивидуални. За едни е добро едно мляко,  за други друго. При мен се получи така, че и при двете ми деца, смятаните за най-добри млека на пазара, докараха много големи проблеми.
От раждането давам на малката  розов ХИП и се понася добре. Пила е Фризолак в болницата, и той се понасяше, но за твърде краткото време, за което го е пила, не мога да правя генерални изводи. Опитах на два пъти с Лактана - резултата беше колики, спазми, рев.
Иначе най-доброто на пазара са Лактана био и ХИП, розовата серия. Двете млека са с пробиотици.
Виж целия пост
# 12
Ако сега трябва да избирам, бих се спряла на Лактана био. Ако по някаква причина не понесе на бебето-на розовия ХИПП Пробиотик.
Това са двете млека са с пробиотици на нашия пазар

CELIA DEVLOP също е с пробиотик .Има го и в трите възрасти (1,2,3)
Виж целия пост
# 13
Аптамил
Виж целия пост
# 14
Благодаря момичета !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия