Бургас-къде да ми вземат кръв за NK-клетки

  • 1 018
  • 7
Момичета, ако някоя от вас си е правила изследване за NK-клетки и са и взимали проба в лаборатория в Бургас, нека да ми пише къде ви взеха кръв, трябва да си пратя пробите по куриер в Плевен и искам да е взета както трябва. Много благодаря!!!

PS: Извинявам се на модераторите, че го пускам като нова тема, но утре сутринта ще ми взимат пробата и искам повече хора да я видят и ако могат да ме насочат  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Където и да ти вземат кръв в Бургас, щом няма да ти я изследват там, мисля че не е особено важно.
Виж целия пост
# 2
 Здравей Hug
Аз не съм от Бургас но искам да ти кажа че кръв навсякъде могат да ти вземат,важното е как ще се
транспортира до Плевен.Аз имах проблеми, счупи се епруветката та се наложи пак да изпращам.
Тогава като говорих с доц.Конова тя ми каза да ползвам куриерите на фирма ЕКОНТ /те си знаели  като кажеш
за къде и какво изпращаш/.
Успех !!
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря момичета, свързах се с Лаборатория Лина, те имат специалните епруветки за серума и с Еконт, които ми предложиха да ми ги транспортират с хладилна чанта  Simple Smile Радвам се, че успяхте да ме насочите!!!  Hug
Виж целия пост
# 4
Момичета, а знаете ли къде в Бургас правят антиспермални и антиовариални антитела. Ще се радвам, ако мамите от Бургас ме насочат, или ще трябва да ходя до някъде за тях - София, Варна, Плевен?
Виж целия пост
# 5
Как става това с изпращането по куриер до Плевен, аз искам да си направя имунологичните изследвания , но Плевен е доста далеч!С доцентката трябва ли да се видиш задължително и как се заплащат?
Виж целия пост
# 6
Здравей, най добре звънни в самата клиника за да ти кажат повече подробности. Принципно аз им се обадих, имах назначение какви изследвания да си направя от Д-р Тодорова и им ги казах. Те ми казаха колко струват и после вече си действаш от тук. Свързах се с лабораторията за кръвните проби, взеха ми ги и се договорих с Еконт да ми ги изпратят. Парите се пращат с наложен платеж с Еконт. Това е...Ако имаш въпроси питай  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти Ренка , ще звънна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия