шезлонга опасен ли е за детското здраве?

  • 2 758
  • 25
Мили момичета, според вас опасен ли е шезлонга за 2 месечно бебе? Питам , защото повърхността не е изцяло равна. Има лек наклон дори и в легнало положение. Иначе на бебка й е много добре там. А и моите ръце си починаха от дундуркане.
Нашия шезлонг е на Бертони ето такъв:  http://www.bertoni-bg.com/10_2.php. Вие използвали ли сте ги и имали ли сте някакви проблеми след това?
Виновник за тази тема е скърва ми . Непрекъснато ми намира някакви недостатъци в отглеждането на бебка. ще се радвам , ако някоя от вас сподели. Благодаря ви още от сега!!!
Виж целия пост
# 1
Аман от свекърви....... Шезлонга е проектиран точно за най-малките бебеата, като стане по-подвижно вече няма да можеш да държиш бебчо вътре. Използвай си го и се радвай на съкровището си, а свеки просто отсвири.
Виж целия пост
# 2
Линка не ми се отваря, но и ние бяхме със шезлонг Бертони. Това е особено удобно място за неподвижните бебета. Никакви проблеми не сме имали. Аз постелих едно сгънато меко одеалце отдолу. Не толкова заради релефността, колкото не можех да си представя да плесна бебето направо на твърдия текстил. Струваше ми е и недостатъчно "стерилно" там.
Виж целия пост
# 3
не е опасен  Peace 
Виж целия пост
# 4
Не е опасен
Виж целия пост
# 5
От 20-тия ден съм държала детето си в шезлонг на Бертони, но по-стар модел. В началото я държах на наклон 30 градуса и се чустваше идеално. Тъпото е, че я научих да я люлея с крак и така заспиваше и сега ми беше трудно да я отуча, но май успях. Съветът ми е да не се учи да заспива люлеейки се в него  Peace.
А аз отдолу слагах една пелена, не за друго ми ако повърне или нещо такова, да не го пера през ден!
Виж целия пост
# 6
Шезлонгът ми беше от голяма полза-от 2 месец до 8 месец/защото се изправя вече и може да падне/.
След кърмене я оставях в него,да си гледа и като й се доспи-в леглото.Но е заспивала и там.На бебка определено й харесваше в шезлонга.Не се притеснявай и си го използвай. Hug
Виж целия пост
# 7
Айде сега и шезлонгите опасни  Laughing
Виж целия пост
# 8
 Благодаря ви за бързите отговори. И според мен не са опасни. Но реших да пусна темата поне за мое успокоение. Нали сме родители и искаме най-доброто за децата си. Все ме е страх да не правя нещо както трябва, че да не навредя на детето. То добре, че са тези форуми иначе щях да се побъркам.  И  аз поставям една пелена отдолу . Ставам и отивам да я сложа в шезлонга, а свеки каквото иска да си приказва.
Виж целия пост
# 9
Не слушай свекърва си!
Майката усеща най-добре кое е хубаво за детето й!
Виж целия пост
# 10
аз направо си починах с тоз шезлонг, до 4 месечна възраст дето се казва сина ми израстна там, докато вече шезлонга стана малък и той реши, че там му е скучно.
Виж целия пост
# 11
тоя прословут наклон вече ми досмешава  Laughing шезлонгите, както и столчетата за кола, кошниците и количките минават през толкова много експертизи и са стандартизирани по толкова много процедури за безопасност, че е направо абсурдно да предположим нередност в наклона  Mr. Green моят син от връщането от родилния дом там си пребивава половин ден. нито количката му, нито столчета, кошници, люлки и каквото и да било са хоризонтални и всичките са одобрени от всички комисии и лекари. шезлонгът е Graco май, а може и Safety 1st да е, сега не ми се ходи да го гледам, но те са все подобни, само опциите са различни.
Виж целия пост
# 12
Шезлонга започнах да го използвам за децата ми веднага след изписването от болницата.
Не е опасен.
Виж целия пост
# 13
Моят свекър също развиваше такива теории за кошчето за кола,което по едно време ползвах за шезлонг.Няма нищо такова,позата е измислена,за да е безопасна за малко бебе.Само не трябва да стоят непрекъснато там.
Виж целия пост
# 14
Не е опасен разбира се. Бебето е в почти легнало положение, което е проектирано точно с тази цел. Е, аз не съм държала беба дълго време там, но заюото тя не обичаве да стои на едно место продължително време
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия