Профилактичен преглед

  • 684
  • 8
Здравейте мами,

Може ли да ми препоръчате някой ортопед в клиниката в Горна баня? Трябва да заведем малкия там, тъй като бяхме седалищно и не зная при кого. Трябва ли предварително да запишем час?
Изобщо ме интересува каква е процедурата там.
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Ние отидохме само с направление - "талон три А" /за да е безплатен прегледа/. Без записване, попаднахме на случаен ортопед д-р Стефанов, беше много любезен Wink
Виж целия пост
# 2
Д-р Драганов
Има и магазин близо до Френската гимназия, където май пак дават консултации. Но най-добре е с направление от педиатъра. Лошото е, че те много си кътат напревленията и не искат да дават.
Виж целия пост
# 3
Драганов е вече само в ВМА , работи с направлиние .
виж страницата му
Виж целия пост
# 4
И аз съм за д-р Драганов   Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Педиатъра ви или Джипи-то  да ти даде направление  и отиваш при Драганов. Абсолютно безплатно е!
Виж целия пост
# 6
С две ръце съм за Драганов във ВМА.В поликлиниката 112к-т с напранление от педито.
Виж целия пост
# 7
Аз ли нещо не съм добре с очите Shocked(явно)...
майката пита за ортопед от Горна Баня - всички пишат - "Драганов".
Аз съм страшна "фенка" на Драганов и само при него съм си водила дъщерята, и друго дете да имам, пак при него ще го заведа....не е в това въпроса.
с две ръце, два крака гласувам за д-р Драганов, ама въпросът е - Ортопед от Горна Баня, не от ВМА.

Та по Темата - много добри отзиви, много майки от форума са ходили при него с децата, той самият пише във форумите на БГ-Мамма - това е д-р Алексиев. Не съм прочела една лоша дума за него, не съм чула една лоша дума за него. Предполагам, че е Човек на място Wink
Виж целия пост
# 8
Д-р Алексиев, млад, образован, много мил....страхотен е.
Телефоните му ги има в белия списък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия