вече съм без надежда

  • 5 152
  • 65
здравейте мами
направо не знам как да започна темата, но няма с кой да говоря или просто да споделя
ужасно съм сломена, съкрушена ииии в същото време нямам думи с които да опиша какво става
но накратко
с мъжа ми съм от 5 години
от 2 сме семейство и имаме бебе на 4 месеца. смятах че се обичаме, защото си го показвахме всеки ден /поне според мен/
нямали сме големи проблеми с нищо, всичко си идваше на мястото от само себе си
но така до преди 2 дни. изведох бебчо на разходка следобед и се обадих на мъжа ми да дойде с нас след работа, но той каза че щял да се забави и направо да се прибере в къщи.
прибрахме се 30-40 минутки по-рано защото бебчо беше нещо неспокоен и кисел
в мига в който се прибирам виждам чужди обувки в антрето и си мисля, че имаме гости
тихичко се отправям към хола да изненадам че сме се прибрали, но не заварих никой
много странно ми стана, в следващия момент се озовавам в спалнята ни....
и виждам мъжа ми на калъп....не още треперя и плача когатп се сещам
не мога да ви опиша как се почувствах
не вярвах че се случва
тъпата пачавра щчх да я залепя за стената вярвайте ми, но бебето беше в ръцете ми
казах да се изнасят с чаршафите никакви дрехи не ме интересуват
изгоних ги и останах сама с детенцето
не бях на себе си 2 часа
не си спомням мн добре защото бях в адския шок
мъжа ми се върна вечерта ии аз не можех да го гледам, в нашето легло до леглото на бебето
там където ние спим....
незнам какво да правя
как ще се справя сама? няма при кого да ида и т.н.
просто няма дори с кой да споделя
всяка приятелка е със собствените си проблеми и семейство а  аз не виждам изход
Виж целия пост
# 1
Малко нереална ми се вижда тази история, мъжът ти знае, че можеш да се прибереш от разходка по всяко време и въпреки това си води мацка вкъщи newsm78 Не знам, ако наистина ти се е случило... съжалявам, още повече за детенцето, но аз такова нещо няма да простя.
Виж целия пост
# 2
И мен ме гложди същата мисъл,като Мама`на`слънчице .Ти можеш да се прибереш по всяко време,не си някъде за точно определен час,та да може той да си позволи подобно нещо,макар,че идиоти всякакви....
Виж целия пост
# 3
вече съжалявам че написах историята си...явно наистинаняма на къде повече, не четете повече ако го смятате за измислица просто не четете...съжалявам че ви изгубих времето
Виж целия пост
# 4
Спокойно миличка! Ако бях на твое място незнам как точно бих реагирала в такава ситуация, но си мисля, че е по-добре да проведете един сериозен разговор с мъжа ти и да поговорите сериозно за случилото се, причината.
Много е неприятно и болно, но недей с лека ръка да прекратиш брака си, ти си познаваш най-добре мъжа и можеш да вземеш най-правилното решение, но моето мнение е да не бързаш с решението си, изчакай да се успокоиш и тогава.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 5
вече съжалявам че написах историята си...явно наистинаняма на къде повече, не четете повече ако го смятате за измислица просто не четете...съжалявам че ви изгубих времето

Виж,не се обиждай.Тук е пълно с такива измислени теми,и вече във всяка се съмняваме.
Ти как си обясняваш нещата,защо той си е позволил да закара друга във вас,като знае,че всеки момент може да си дойдеш.Ти беше ли му казала час в който ще се прибереш? Rolling Eyes
Аз съвет не мога да дам,но наскоро чух от позната за подобна история и коментирахме,че това трябва да е ужасна болка.Съвсем друго е да разбереш,че мъжът ти си има друга,но да ги видиш... Confused Cry Ужас,не мога да си го представя. Кураж  Hug. А той като се прибра вечерта какво ти каза?
Виж целия пост
# 6
авторката, успокои се Hug. всичко ще се оправи, каквото било, било - знам колко предадена, разочарована и самотна се чувстваш, не знам наистина как да ти помогна, а много ми се иска. ако те успокоява - не си сама, само се успокои, защото така много си вредиш. дай си малко почивка няколко дена, защото ще се съсипеш иначе. по-ведро, всичко ще е наред! наистина!
Виж целия пост
# 7
Защо така нападате момичето?Първо се убедете в това което пише и след това ако сметнете че е лъжа тогава я нападайте.Няма да споменавам имена но тук някой хора в форума винаги обичат да нападат-вместо да се замислят малко преди това.А ако не могат да мислят да прочетат точно какво е написало момичето.

Към авторката:Бъди себе си.Знам че ти е трудно в момента-опитай се да разговаряш с мъжа ти и в спора на разговора ще разбереш истината.Бъди сигурна в това.Не отстъпвай в този момент ти си победитела.
Виж целия пост
# 8
Трябваше да го оставиш да пренощува на улицата и да има достатьчно време да усмили това,което се е случило. След това даа чуеш версията му и да разбереш колкото е вьзможно какво и защо се случва. Отдели го от себе си за няколко дни,за да си изясните нещата.
Виж целия пост
# 9
Да и аз бих го изхвърлила...SunglassesЗа мен оправдание няма! Аз съм много консервативна по тея въпроси.С който си с него трябва да си бъдеш и ако си решил да се вееш още някъде (един израз, който много мразя) "ай сиктир" Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Ако на мен ми се случи такова нещо, (пу, пу..) със сигурност това ще е края на брака ми. Има изневяра и изневяра. Такава точно не бих преглътнала!
Виж целия пост
# 11
Ако на мен ми се случи такова нещо, (пу, пу..) със сигурност това ще е края на брака ми. Има изневяра и изневяра. Такава точно не бих преглътнала!


Абсолютно съм съгласна.Просто не мога да си представя гледаката колко пъти ще ми се връща в очите отново и отново. Confused
Виж целия пост
# 12
Че мъжът ти е гнусен дебил, е факт, но не му прави тази услуга да го освободиш от задължения. Като го изгониш от къщи само ще го пуснеш на воля да си развява нещото и ще го освободиш от задължения и отговорности.
Изгони го да спи на дивана в хола, контактувай само по въпроси свързани с детето и нуждите ви (твоите и на детето). Не му слугувай, излизай, виждай се с общите ви приятели. Дръж се на ниво, не плачи, не прави истерии, но не пропускай да "просъскваш" от време на време. Накарай го да се почувства унизен. Покажи му, че си разочарована.
Чак като се успокоиш от шока, тогава вземи решение какво да правиш.
Виж целия пост
# 13
Не мисля че има смисъл да продължава този брак, който е безвъзвратно изгубен!
Съжалявам много за авторката и това, което и се случва, но по добре сама отколкото с такъв идиот!  Sick
Виж целия пост
# 14
Когато мине достатъчно време за да се успокоиш и да можеш да мислиш на трезво, сама ще претеглиш на кантар и плюсовете и минусите на вашата връзка, на мъжа ти.
Само ти знаеш, какво точно искаш за себе си и детето си, на какви компромиси си склонна и доколко за да запазиш семейството или да започнеш нов живот без него.
Човек се лъже само ако той самият иска!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия